Večeře po americku

• Česko Večeře v Americe (festivalový název) (více)

Na ponurém předměstí na americkém Středozápadě se agresivní punkrocker Simon (Kyle Gallner) po žhářském útoku a střetu s policií znovu ocitá na útěku. Náhodné setkání s temperamentní a společensky nepřizpůsobivou Patty (Emily Skeggsová) mu poskytne kýžené útočiště. Jak se oba vydávají na řadu dobrodružství, začínají si uvědomovat, že mají společného mnohem víc, než čekali... Film Večeře po americku, okořeněný brilantním originálním soundtrackem, zve diváky na divokou jízdu po předměstských lokalitách ve všech jejich svérázných a chaotických podobách. (Cinemax)

wege

Prostě se těžko hledá způsob, jak to popsat. Pěkně nezávislé, své, zvláštní. Plné postav, které moc nevidíte ve svém okolí, ale pořád věříte, že i takové existují. ()

oasismanik

Mierne podpriemerná, nezávislá oddychovka situovaná do nejakej americkej prdele pravdepodobne niekedy v 90s /aj keď tam spomínajú ako bude mať na koncerte každý mobil, čo sa trochu vylučuje, ale predpokladám, že ide iba o chybu v scenári/. kde sú všetky postavičky rozkošne retardované. Chémia medzi hlavnými hrdinami nefunguje absolútne a väčšina dialogov sú vyslovene debilné. Ak reálne toto niekomu buší na filmovú top 10, tak pravdepodobne videl dokopy 9 filmov :) ()

geo311

Trapné. To je to slovo, které jsem hledal po shlédnutí. Film podle mě spadá do kategorie "Vysyp bordel co máš v hlavě na papír a natoč podle toho film. A hlavně u toho moc nepřemýšlej." Všude v recenzích vidím slovo punk, ale ani jednou slovo psychopat. To mi přijde nevyvážené. ()

Stumbleine

Typ filmu, kdy hlavnímu hercovi role padne jako prdel na hrnec. V reálu jsem na podobný namachrovaný existence alergickej, ale tohle bylo zkrátka super. Pouštěl jsem to před spaním o půlnoci a dal to až do konce, což se stává málokdy ()

Booker

Sem se po letech musel zalogovat, abych napsal "recenzi"... . . . "That was tits!" ("Is tits good?"..."Yeah, tits is good.") ()

lineker

Ze začátku vcelku neuchopitelná věc, která se rozjede v jednu z nejlepších fuck you romanťáren, kterou jsem kdy měl tu čest sledovat. Watermelon se pro mne stává hitem. ()