Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

marlenna odpad!

Tenhle film dokázaly shlédnout celý, jen osoby holdující adrenalinovým sportům. Už v úvodních titulcích tohoto famózního filmu by mělo být důrazné varování, že tento film může vážně ohrozit vaše fyzické i psychické zdraví. Bohužel tam takové varování nebylo a já jsem v blahé dětinské nevědomosti věřila v slogan ,,Megafilm na Nově“. Nemůžu celý film ohodnotit, protože jsem zbaběle přepnula na jiný program. Pokud bych měla popsat 40 minut této koncentrované filmové hrůzy, tak použiji výrazů, za které by se styděl i velice vulgární dlaždič. Herecké výkony děsivé, hudba tam ani nebyla, pokud tím neoznačíme ty disharmonické zvuky doprovázející statickou kameru. Prostě dno filmové produkce. 2% ()

Phoeniyx odpad!

Otřesné! Na jedničku se dalo ještě jak tak koukat ale tohle je hrozné, scény prdění a krkání nechutné! Nechtěl jsem uvěřit čemu se Edie propůjčil ani on tuhle katastrofu zachránit nemohl i kdyby tam byl stokrát! Nevkusné a doporučuji se tomu vyhnout na sto kilometrů! ()

prometheusll odpad!

Trapná podívaná na trapný film. Zamilovaný profesor 2 je kravina od samého začátku.. Ne,Eddie Murphy neumí hrát v normálním filmu(hraje v nechutných filmech,ve kterých tu nechutnost dávají najevo humorem ve filmu).. Trapné ()

Mark1983

Měl jsem pocit,že Zamilovaný profesor 2 je ještě srandovnější,než jednička,ale když se kouknu na to hodnocení,říkám si,Asi jsem z jiný planety.Líbil se mi tv pořád Dobroty,který je odpadovaný a nelíbila se mi televizní Partička,která má osmašedesátiprocentní hodnocení. ()

PsychopatXXX

Když si vezmu, jaké kraviny mají k 60% tak mě fakt zaráží, že tahle oddychova bobost je hodnocena hůř než Babovresky, z pekla štěstí nebo spindl 2. Minimálně vizual nebo emoční rovina je o x levelu výš. 50-55% by bylo optimal. Prostě je vidět, že doby, kdy hodnocení na csfd mělo nějakou vypovídající hodnotu je dávno pryč. Koneckonců... Ty Marvelovky k 90% jsou opačným extremem a jasným důkazem... ()

alameida odpad!

to byl hnus! mockrát jsem chtěla odejít od tv, ale zvítězila zvědavost, jestli to může být ještě horší - a bylo! je jasný, že s murphym už nechce nikdo hrát, proto si skoro všechny "černé" postavy zahrál sám (a všechny hrozně). ten úchylnej křeček byl už moc. ()

Mausik

Už jednička nestála za nic ale 2 je naprosto totální shit jedinej vtipnej byl Eddie a pár vtipných scén proto nedostal ode mě odpad ale jinak hrozná blbost!! ()

Avventurato

Mně se film líbí a moc se mi líbilo jak prožil Murphy všechny ty role. Film, který mě rozveselí a dá takový nějaký zvláštní pocit. Pamatuji si jak jsem po shlédnutí pořád všem říkal úryvky z filmu. doporučuji vidět. ()