Jen se dostane do problémů se zákonem a pokouší se zachránit ze svého života, co se dá. (Disney+)

Vitello

Kdyby tam necpali toho Daredevila tak na sílu, mohlo to být neotřelé a zajímavé finále jinak mizerného seriálu ()

tonysawer

Baví mě, jak tohle rozděluje fanoušky. Naštěstí tomu dávám lepší 4, protože K.E.V.I.N. a závěr seriálu byl sranda. Víte, co je to S.R.A.N.D.A. trollové? :-D Jděte se bodnout, pokud ne :-D ()

jirikzaboj

Já opravdu chápu, proč tato epizoda musela vzniknout po tom všem. Všechny ty epizody a kauzy okolo celého seriálu směřovaly k tomuhle momentu. Tvůrci nám ale nemuseli nic vysvětlovat a nedělat z nás ani bandu kreténů. Nápadité to bylo, ale to provedení bylo opravdu strašné, nevkusné a nehodící se do už tak rozpadlého finále. Jsem tím opravdu moc zklamaný, protože předchozí 3 epizody už nasvědčovaly, že by se to mohlo brzy výrazně zlepšit. Pořád se ale těším na budoucí projekty s Maslany, jen bych uvítal jinou režii a scénář. Děkuji. ()

ondravzi odpad!

Prosím vás takové ukončení seriálu je pěkně ostudné, i když sama Jen říká, že je to nesmysl. Aby šla někam a řekla, že chce tohle a tohle, se mi zdá jako kdyby děcko v minecraftu na youtoobu napsalo command @s creative mode, protože mu creeper odbouchl domeček z hlíny, a tak si to postavilo z netherite bloků. Když bude v nějakém dalším filmu, tak prosím, ať to takhle znova nedopadne. ()

Johny203 odpad!

Takže Marvel priznal že sú kokoti alebo že tými kokotmi sú diváci ktorí im všetko zožerú? Tá retro znelka na úvod bola super ale oveľa údernejšia by bola keby nie je súčasťou epizódy ale len reklamným spotom niekedy počas Superbowlu alebo tak. ()