Last Moment of Clarity

všechny plakáty

JohnnyD

Hlúpy céčkový thriller, ktorý by pred dvadsiatimi rokmi robil výplň regálov videopožičovní, oplýva mimoriadne nesympatickým hlavným hrdinom, prekombinovaným z prsta vycucaným príbehom, nedôveryhodnými zvratmi a debilnými dialógmi. Jediná zaujímavá vec na filme je Samara Weaving, ktorá tu ale nepodáva žiaden prelomový výkon (výnimočne nehrá psychopatku), ale zase ukáže sa tu pár krát nahá. ()

warrenur

Tento kusok som si dlhsie odkladal. Zamienka bola jednoznacne Samara Weawing a jej uletene postavy a zabavne pozy, v ktorych som ju uz videl hrat. :) Nesklamala ani tento-krat, ba dokonca prisla s "odvaznejsimi" scenami. Potesila i "segra Mr.Robot-a" Carly Chaikin, ktora mi vsak pripadala akoby zo spominanej serialovej role ani nevypadla. Pribeh trosku tuctovy, ale sem-tam prekvapi. Cakal som, co sa z toho vykluje. Napriek tomu ma prekvapuje tunajsie nizsie hodnotenie, rozhodne to nie je ziaden prepadak, skor mierny nadpiemer. Odporucam, moze vam sadnut. ()

petrik11

Takže to čo sa zdalo byť napínavým a zaujímavým sa časom zvrtlo na momentálne povinné klišé, zlá ruská mafia, dovoľuje si čo len chce, ale našťastie sa vždy nájde čestný a dobrý chlapík, ktorý to celé zlomí. Páľte do péčka s tým umelým nepriateľom. "Umelci" boli vždy poplatní chlebodárcom a toto je žiarivý príklad. ()

Arsenal83

Stretnúť Zacha Averyho, ktorý už dlhšie nemá na žiletku a z očí mu ide iskra v štýle Ivana Hrozného, na ženskom hajzli, je naozaj thrillerom. Najmä pre tú slečnu. Slušná trištvrte hodinka nás nesie niekde do mysteriózna a prináša záhadu, ktorá skutočne zaujme. A vy len dúfate, že to nejak nedomrvia. Potom prichádza ruská stopa a tá to trochu pošramotila, ale nemôžem povedať, že by šlo o zlý film. Zaujímal som sa ako to dopadne. Ale žiaľ záver nepriniesol viac než inštrukcie z Moskvy. Pri väčšej nápaditosti to mohol byť skvelý film. ()

castor

Zach Avery má problém. Vyrovnává se s tím, co se stalo tři roky zpátky v New Yorku. Jeho dny jsou jako přes kopírák, než ovšem v jednom pařížském kině uvidí začínající herečku, která vypadá jako jeho mrtvá láska. Má obarvené vlasy, chybí tetování, která měla. Ovšem nikde se nepíše o tom, odkud pochází, kdo byli její rodiče, kam chodila na střední školu. Co se to děje? Výsledku chybí výraznější momenty, nicméně leckomu bude stačit pohled na Australanku a neteř agenta Smithe Samaru Weaving (ukáže víc než kdy jindy), herecky mě bavila i Carly Chaikin (známá ze seriálu Mr. Robot), která mi s tmavými vlasy připomíná zesnulou Brittany Murphy. Bohužel musíme sledovat i nevýrazného hlavního hrdinu se zničenou duší, který tenhle místy uzívaný kousek tahá ještě víc do průměru. Přitom to není natočené vůbec zle. ()

• Natáčelo se v Paříži a amerických státech Kalifornie a Virginie. (BMW12)