Fabio Montale (TV seriál)

• Francie

Fabio Montale

Fabio Montale

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2001, 3x90 min

To je tak fajn vidět filmového policistu, který nemá nadpřirozené schopnosti jako ti američtí. Scénář byl přizpůsoben Delonově věku, takže vše bylo uvěřitelné. Nevím, jak to Pinheiro udělal, ale Delon se pod jeho taktovkou i usmíval. A nejen on, já taky, protože scénář si neodpustil občasný jemný humor.(16.5.2013)

Charisma, i kdyz prosedivele.(26.4.2013)

Serial nebyl to prave orechove, ale Delonuv vykon tomu pomohl. Vypadal opravdu dobre a jak vidno, byl ve skvele forme. Serial si uzival.(13.8.2006)

Ač je to někdy obtížné pro škarohlídy si přiznat, tak je pravdou, že Delon i v novém tisíciletí stále umí. Tento mini-krimi cyklus jsem si velmi oblíbil. Samozřejmě, že souhlasím se zdejšími ortodoxními fanoušky v tom, že se to starým francouzským kriminálkám nevyrovná. To snad ani není možné. Přesto jsem přesvědčen o tom, že tento cyklus je ve všech směrech natočen velmi profesionálně. Delonova osobnost tím jak stárne vůbec neupadá, jen dostává úplně nový rozměr. Delon zde již těží ze svého charizmatu založeném zejména na jeho životních zkušenostech. Scénář je napsán celkem efektivně a zručně. José Pinhero zde předvádí možná vůbec nejlepší spolupráci s Alainem Delonem.(14.12.2011)

..záchvěvy čehosi minulého a již dávno ztraceného....(25.8.2008)