Fabio Montale (TV seriál)

• Francie

Fabio Montale

Fabio Montale

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2001, 3x90 min

..záchvěvy čehosi minulého a již dávno ztraceného....(25.8.2008)

• brooklyn73

Jeden z jeho serialovych kamaradu-pratel Mani, zabit v prvnim dile se schodou okolnosti jmenuje uplne stejne jako Alain Delon ve filmu Dobrodruzi, take Mani.Pozitivni mi prisli obcasne zabery na more a dum ,ve kterem nad zalivem Delon zije.Pribehem se prolinaji zabery vzpominek na detstvi a hry s jeho kamarady v jmenovane jiz zatoce.(8.1.2008)

Serial nebyl to prave orechove, ale Delonuv vykon tomu pomohl. Vypadal opravdu dobre a jak vidno, byl ve skvele forme. Serial si uzival.(13.8.2006)

Tak Delon nám dokázal 270´ své charisma , krásné ženy s krásnýma nohama, napětí až do konce. ten starý prďola je čím dál tím lepší. Jeho táta Gabin má nahoře určitě radost, že se potatil. Čím starší tím lepší jako Gabin. tento seriál jsem viděl 5x a stále mne nenudí naopak, a klidně si přidám Franka Rivu zdraví deda :-) PS tento seriál znám do každého detailu. Vaše komentáře jsou staré není DVD tak víte starý pendrek , pan José Pinheiro to zvládl mistrně napětí graduje a já miluji Alana ještě víc, vy jenom blbě kecáte až na pár vyjímek asi 7 zbytek jsou jen kecy dívejte se na naše seriály no coment zdraví deda :-)(6.9.2016)

Alain Delon je výborný a to je jediné, čím tato minisérie vyniká. Jinak pouzte průměr, stejně jako pozdější "Frank Riva", oproti kterému má Fabio Montale výhodu v kratší stopáži jednotlivých epizod, kterých je navíc méně.(11.12.2010)