Vše o mé matce

• slovenský

Všetko o mojej matke

All About My Mother

Španělsko / Francie, 1999, 101 min

Jeden ze 125 nejlepších neanglicky mluvených filmů - 125 Greatest Foreign Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(4.9.2011)

Almodóvar jde mimo mě a já přemýšlím, jak z toho udělat jeho chybu. Nevím, ta teatrálnost mě vážně nebere - nic chytřejšího mě na mojí obranu nenapadá.(3.4.2012)

Bravůrní Cecillia Roth ve velmi emociálním snímku, který rozhodně není pro každého. Almodóvar je velmi nadaným režisérem a na tuty vím, že kdyby se tenhle film natáčel v Americe s americkými herci, dopadlo by to všechno úplně jinak...(8.2.2008)

Po všech těch chvalozpěvech jsem čekala víc. Je mi hloupé dát jen tři hvězdičky, jelikož tuším, jak moc subjektivní to hodnocení je, ale dám je. Tenhle film mi zkrátka nesednul, ani mne hloub nezasáhnul. Pár opravdu pěkných scén, nicméně výsledný dojem ošklivě neutrální.(21.4.2003)

Almodovara mam moc rad. O to vic me prekvapilo, ze jeho vlastne nejproslulejsi dilo me nechalo chladnym. Ne kuli napadu, ne kuli hercum a zpusobu nataceni ,ale nejak mi to prislo prazdne, mozna prave proto kolik se toho tam deje.(15.2.2007)