poster

Vše o mé matce

 • Španělsko

  Todo sobre mi madre

 • slovenský

  Všetko o mojej matke

 • anglický

  All About My Mother

Drama

Španělsko / Francie, 1999, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  *****

  Almodóvar od začátku do konce. Herce vybírá s takovou obezřetností, jak jen mu to je vlastní. Nemá smysl se o tomto snímku více rozepisovat..(8.1.2007)

 • Sašenka165
  *****

  To je tak působivý film, že se snad ani nedá říct, jak moc mě fascinoval. Je to jeden z nejlepších Almodóvarových filmů. (A ta španělština je prostě nádherný jazyk :) )(21.12.2007)

 • Dr.film
  *****

  Vytříbené postavy a jejich bohaté charaktery jsou v Pedrových scénářích již zbytečně zmiňovanou samozřejmostí. Pedro kašle na šokující odhalení ani nepotřebuje ke zvýraznění mystické prvky. Síla příběhu tkví v jeho postavách a Almodovár si je toho dobře vědom, proto také Vše o mé matce netvoří výjimku. Opět vyjmečný a barvitý příběh a i když to u samotného konce není malinko dotažené do potřebných míst, může být na svůj film Pedro po právu hrdý.(26.4.2005)

 • NinadeL
  **

  Pedro Almodóvar se ani tentokráte nestává režisérem mého srdce, ale i díky inscenaci Městských divadel pražských se mi s oscarovým fenoménem Vše o mé matce vyrovnává poněkud lépe. Skutečně mi pomohlo vidět ve stejné roli Penélope Cruz i Evellyn Pacolákovou, protože jen touto cestou se v mých očích mohla stát Hermana Rosa skutečnou postavou a ne jen variací známé tváře. A takto bych mohla pokračovat, All About Eve lépe zpracovává například divadelní verze, ale transka Agrado je samozřejmě lepší ve filmu, protože to, co předvádí Vladimír Marek na divadle, to je katastrofa. Suma sumárum si ještě pár věcí z kolekce Almodóvar/Cruz zkusím, ale myslím, že máme dobojováno. Jeho svět existuje na zcela opačné straně kinematografie, než ve které existuji já.(19.2.2015)

 • ORIN
  *****

  Odzbrojující. [FILM, KTERÝ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](12.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace