Chitty Chitty Bang Bang

Chitty Chitty Bang Bang

Rodinný / Komedie / Muzikál / Fantasy

Velká Británie, 1968, 144 min

Jako malé se mi to docela líbilo. Nenáročný muzikál s jednoduchým dějem a primitivním humorem. Určitě nelze filmu vyčítat hudbu, zejména ústřední písnička je pěkná, skoro až podlézavá. Celkově něco podobného jako Marry Poppins.(24.2.2005)

Půvabný rodinný muzikál, který by k dokonalosti potřeboval minimálně o půl hodiny zkrátit.(8.10.2007)

Rozpočet $10miliónov║ prvá polovica filmu je zbytočne zdĺhavá, v tej druhej sa to konečne rozbehne, triky, výpravnosť a kulisy na veľmi dobrej úrovni, muzikálové čísla v pohode ale aj tak len priemer /60%/(27.11.2015)

Film som videl na MGM s českým dabingom, kde sa básnil aj preklad piesní. Už to nikdy neurobím !(6.1.2011)

Není to tak dobrý jako Mary Poppins, ale už kvůli scéně, kdy Van Dyke a jeho crew tančí fantastický tanec s holemi, se ráda podívám znovu.(25.4.2007)

• - Předlohou filmu byla kniha „Kouzelné autíčko“ od Iana Fleminga, autora knih o Jamesi Bondovi. (Kaufman)