Smrtelná kořist

USA, 1987, 88 min

David A. Prior

David A. Prior

David Winters

Když může armáda slepic hodnotit film podle těla a vrtulníku hlavního hrdiny (50 odstínů hrůzy) tak můžu já dát 5 téhle 80' VHS retro sračce, která patří bezpochyby ke špičce žánru danné doby. A jakou mám radost, že jsem vhs rip v cz dabingu sehnal! Komando i Rambo můžou blednout závistí, před tímhle chlapem, který jen v šortkách a bez bot, zvládl celý výcvikový tábor žoldáků. Scéna s rukou :-) kdy běžně všichni pálí od pasu a bez chyb a tady si hlavní záporák nechá useknout ruku a skalpovat se, protože se netrefí z pistole na 2 metry, to je mazec :-) Zhebnou úplně všichni. No co chcete, režie českého znění: Zdeněk Troška :-) Klasika a lahůdka.(16.2.2015)

• woody

Za překvapivý závěr rozhodně palec nahoru, ale filmu, kde pitomec s mulletem a v upnutých šortkách loví partu křupanů v maskáčích, nemůžu dát nic jiného než odpad. Styděl bych se pak sám před sebou.(26.8.2010)

Někdy je hranice mezi pěti hvězdičkami a odpadem tak tenká. Ale za tu useknutou ruku nelze jinak. :) //Festival otrlého diváka 2014(8.3.2014)

Predstavte si čo sa stane, keď samotné, najsmradľavejšie dno otočíte o 180 stupňov z dola nahor. Bude na vrchole, jednoducho špička. A o to tu v tomto prípade ide. O pohľad. Ak máte náladu a chuť obrátiť sa hlavou dolu, dočkáte sa toho najdokonalejšieho príkladu filmu, ktorý je tak ,,zlý, až je dobrý,,. Ale hovorím, záleží od pohľadu.(31.8.2014)

Minimálně jedna hvězdička za nemilosrdnou likvidaci šedé eminence - Michaelsona. Tak se na to musí.(2.11.2009)