poster

Smrtelná kořist

 • USA

  Deadly Prey

Akční / Drama

USA, 1987, 88 min

Režie:

David A. Prior

Scénář:

David A. Prior

Producenti:

David Winters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  *****

  Když může armáda slepic hodnotit film podle těla a vrtulníku hlavního hrdiny (50 odstínů hrůzy) tak můžu já dát 5 téhle 80' VHS retro sračce, která patří bezpochyby ke špičce žánru danné doby. A jakou mám radost, že jsem vhs rip v cz dabingu sehnal! Komando i Rambo můžou blednout závistí, před tímhle chlapem, který jen v šortkách a bez bot, zvládl celý výcvikový tábor žoldáků. Scéna s rukou :-) kdy běžně všichni pálí od pasu a bez chyb a tady si hlavní záporák nechá useknout ruku a skalpovat se, protože se netrefí z pistole na 2 metry, to je mazec :-) Zhebnou úplně všichni. No co chcete, režie českého znění: Zdeněk Troška :-) Klasika a lahůdka.(16.2.2015)

 • woody
  odpad!

  Za překvapivý závěr rozhodně palec nahoru, ale filmu, kde pitomec s mulletem a v upnutých šortkách loví partu křupanů v maskáčích, nemůžu dát nic jiného než odpad. Styděl bych se pak sám před sebou.(26.8.2010)

 • ZuzkaZ
  *****

  Někdy je hranice mezi pěti hvězdičkami a odpadem tak tenká. Ale za tu useknutou ruku nelze jinak. :) //Festival otrlého diváka 2014(8.3.2014)

 • corpsy
  *****

  Predstavte si čo sa stane, keď samotné, najsmradľavejšie dno otočíte o 180 stupňov z dola nahor. Bude na vrchole, jednoducho špička. A o to tu v tomto prípade ide. O pohľad. Ak máte náladu a chuť obrátiť sa hlavou dolu, dočkáte sa toho najdokonalejšieho príkladu filmu, ktorý je tak ,,zlý, až je dobrý,,. Ale hovorím, záleží od pohľadu.(31.8.2014)

 • Rhed
  ***

  Minimálně jedna hvězdička za nemilosrdnou likvidaci šedé eminence - Michaelsona. Tak se na to musí.(2.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace