Smrtelná kořist

USA, 1987, 88 min

David A. Prior

David A. Prior

David Winters

Strašlivá sračka, která má tu výhodu, že si nehraje na to, že jde o holywoodský veledílo. Prostě drsňák v džínovejch kraťasech s mulletem na hlavě, kterej hlavního zlouna klidně umlátí jeho vlastní useklou rukou.(1.12.2008)

na tomto filme som vyrastol..si pamatam doteraz ten obal originalnej vhs ...dnes by som tomu zrejme dal jednoznacny odpad! ale svoje detsvo si nencham vziat ..styri hviezdy(5.11.2006)

Velmi tazke ohodnotit. Jedine moznosti su 5 alebo odpad....Kazdopadne sa cudujem ze mi tento skost unikal tolko rokov ale viem ze keby som ho videl v rannom detstve tak by som bl asi vo vytrzeni:) Strasna zlatanina kde vacsina zoldakov striela od pasu..vela drsnych hlasiek....dam za 5 lebo pretoze toto fakt treba vidiet(30.3.2016)

Tak utikej! za tohle chcipnes! kult nade vsechny ultra lacine spatne amaterske brutalni sproste a navykove zabavne uz ve skolnich letech jsme z kamosem ulitavali na tomhle grandioznim braku ktery je neuveritelnou story o svalnatym chlapkovi v kratkych sortkach co pobiha po lese klade pasti likviduju armadu zoldaku a hlaskuje jak o zivot tohle dilo snad nejde ani zaradit do nejakeho podzanru akce tohle je samostatna kategorie kdo na tom nevyrostl nepochopi pomalu kazda hlaska z tohohle bijaku ma status kultovni Prior udelal poradnou diru do sveta zetkarskych filmu a tohle je bezkonkurencni kral akcnich filmovych trashu tak k certu se zdravym rozumem a hura na hodnoceni plnym kotlem dat neco jinyho mi moje presvedceni a nostalgicka vecna laska z detstvi zakazuje(18.4.2013)

Wow, tohle je jeden z nejlepších akčních shlasher braků, co se u nás kdy objevil. Koloval videpůjčovnami pod názvem SMRTÍCÍ KOŘIST. Představte si hodně brutální variaci na KOMANDO, kde je ale hlavní padouch k smrti umlácen svoji useknutou rukou!!!(22.8.2003)