Srub u jezera 2 (TV film)

Return to Cabin by the Lake

Thriller / Horor / Komedie

USA, 2001, 89 min

• pend

Slabší než jednička, pokračuje tam, kde minule film skončil. Stala se z toho více parodie, a to i sama sebe. Krause budete nejspíše znát z Čarodějek (Leo)(20.6.2007)

• miron

věřil tomu někdo ???(13.6.2007)

Hej lidi, tohle přece není odpad! Není to thriller, ale komedie a možná i parodie a já se u toho královsky bavil. Nebýt nenápaditého konce, dal bych víc. Už jen námět je neobvyklý, protože v jakým filmu se vrah rozhodl zasáhnout do natáčení filmu o sobě a to jen proto, aby byl film kvalitní? Navíc Judd Nelson je bezva chlapík a s Vrtalovým dabingem (pokud se nepletu) mu šlo slizkost (v tom dobrým) znázornit moc dobře. Část filmu o jeho zasahování do filmování považuji za absolutně úžasnou parodii thrillerového žánru. Jenže problém je, že to původním určením není parodie, ale thriller. Ale pro mě to bude navždy vážně se tvářící parodie.(29.3.2006)

• honajz2

No, viděl jsem pouze 20 minut, a i když si myslím, že to stačí, ještě si rozmyslím, jestli mám hodnotit. .(19.8.2015)

"Haló ?? Je tam někdo ?? Nevím, proč se člověk ve tmě tak hloupě ptá.." ;)(14.5.2014)