Srub u jezera 2 (TV film)

Return to Cabin by the Lake

Thriller / Horor / Komedie

USA, 2001, 89 min

"Haló ?? Je tam někdo ?? Nevím, proč se člověk ve tmě tak hloupě ptá.." ;)(14.5.2014)

• rsimonyi

Dlouho jsem nevěděl, že Srub u jezera má nějaké pokračování. Druhý díl není zas tak špatný a nápad natáčení filmu o masovém vrahovi, který se nesmíří s jeho podobou a vkrade se na natáčení je povedený. Sice je to TV thriller, ale docela fajn.(17.3.2007)

• igi B.

...nejspíš se dožijeme i trojky... ufuf...(29.3.2006)

• Odpadlik

Tak odpad bych vyloženě nedal, ale žádná bomba to není. A přitom začátek vypadal velice slibně. Spíše než thriller bych to klasifikoval jako hororovou komedii či (jak napsal "monolog") parodii typu Vřískot. Právě z tohohle filmu si "Srub 2" vypůjčil zápletku, kdy se podle skutečných vražd natáčí "halivúdský trhák". Bohužel mi připadá, že vše zůstalo tak nějak na půl cesty. Občas se sice pobavíte, ale časem není celkem čemu se smát. Hlavní představitel sice zpočátku jako cynický a sarkastický vrah vypadá slibně (navíc mu více méně chtě-nechtě fandíte, což nevím jestli je zrovna dobře, ale jiné sympatické postavy tam nejsou), ale i jeho výkony se postupně ředí na stále stejné pohledy a gesta. O strachu mluvit nelze ani náhodou, ostatně všechno už tu bylo tisíckrát předtím (utopené dívky v jezeře, sklepní vězení atd.). Kromě představitele Stanleyho herecké výkony za moc nestojí. Jedinou známější tváří je Brian Krause (Modrá Laguna 2, Sleepwalkers) v roli cholerického režiséra, ale kromě toho, že místy dost přehrává, mizí jeho postava zhruba v půlce filmu. Další hlavní hrdinka je zoufale nudná a její osud je vám lhostejný, další mladík - bratr jedné ze skutečných obětí - je v celém filmu spíš na obtíž.(13.6.2007)

• Valentin

Tak první díl mi už sám o sobě přišel jako spíše komedie, ale alespoň měl ujetý nápad. Tady už jen ten ujetý nápad s podvodní zahradou opakují. Naprosto zbytečný film.(10.12.2010)