Srub u jezera 2 (TV film)

Return to Cabin by the Lake

Thriller / Horor / Komedie

USA, 2001, 89 min

"Haló ?? Je tam někdo ?? Nevím, proč se člověk ve tmě tak hloupě ptá.." ;)(14.5.2014)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +žádný klad mě nenapadá, no možná není to úplný odpad -nevýrazní herci, slabé zpracování, nic pořádnýho se neděje/// Jestliže jednička byla alespoň průměrná vyvražďovačka, tak tenhle paskvil je ubohé nic snažící se parazitovat právě na průměrném jménu. Hlavně v první půlce se postavy chovají idiotsky a šíleně. A ani později se ničeho lepšího nedočkáme. Obecně známá klišé se vrší jedno za druhým. Záporáka znáte hned po prvních minutách a nějaké pořádné vraždy se taky nedočkáme. Prostě je to strašná slabota a uplná zbytečnost. Koho napadlo natáčet film o natáčení filmu!/// Celkem 26%///(2.9.2008)

• rsimonyi

Dlouho jsem nevěděl, že Srub u jezera má nějaké pokračování. Druhý díl není zas tak špatný a nápad natáčení filmu o masovém vrahovi, který se nesmíří s jeho podobou a vkrade se na natáčení je povedený. Sice je to TV thriller, ale docela fajn.(17.3.2007)

• honajz2

No, viděl jsem pouze 20 minut, a i když si myslím, že to stačí, ještě si rozmyslím, jestli mám hodnotit. .(19.8.2015)

• pend

Slabší než jednička, pokračuje tam, kde minule film skončil. Stala se z toho více parodie, a to i sama sebe. Krause budete nejspíše znát z Čarodějek (Leo)(20.6.2007)