Italské prázdniny

Rímske prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Možná trošku starý předchůdce příšerné Hannah Montana, ale tohle je něco docela jiného.. Velký herecký průměr to přiznávám ale po hudební stránce to prostě hraje na moji notu a některé situace jsou více než úsměvné a taky je z Hilary Duff opravdu ještě škvrně..(7.4.2012)

• WANDRWALL

Klasické téma. Partička si vyrazí někam na prázdniny, a dívákovi servírují co zažívají. Divák čeká, zda mu předvedou i něco co ještě neviděl. Zde ho ale tvůrci nikterak nepřekvapují, ba dá dost práce vydržet ten film sledovat a ubývá brzy naděje, že když už je to tak fádní dosud, tak že by došlo k nějakému vybočení. Takže u mě JEDNA hvězdička, tedy jedno shlédnutí a nikdy více.(1.7.2010)

• Indiana

Přežít se to dalo, ale dobrovolně bych si to asi nikdy nepustil.(13.3.2016)

Další oddechovka s Hilary Duff. Tentokrát jede na školní výlet do Říma. Spletou si ji tam s přítelkyní popové hvězdy, kterou miluje celá Itálie a tak pozná Řím trochu jinak. Hezké záběry Říma.(17.12.2008)

• sta

Jistě - je to šit, ale Hilary Duff je roštěnka... :)(14.12.2005)

• - Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Pro lepší odlišení postav Lizzie a Isabely, ztvárněných Hillary Duff, se při dabování filmu rozhodla režisérka českého znění Lucie Svobodová obsadit Andreu Elsnerovou pro roli Lizzie a Jitku Moučkovou pro roli Isabely. (funhouse)