poster

Italské prázdniny

 • USA

  Lizzie McGuire Movie, The

 • Slovensko

  Rímske prázdniny

 • Slovensko

  O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  Skutočne niečo otrasné. Deväťdesiat minútová exhibícia pubertálnej bárbiny Hilary Duff. Jej herecký prejav je na tom asi tak ako jej zmysel pre sebakritiku. Čiže absolutná nula. Naivný príbeh plachej Američanky, ktorá sa v Ríme spozná s mladým, krásnym popovým spevákom a zažije vytúžené dobrodružstvo ma ani troška nezaujal. Dlho som sa premáhal, aby som to nehodil do odpadu. No možno pre malé dvanásť ročné školáčky to môže byť dobrý filmík. *(9.12.2008)

 • Stegr
  **

  40%(21.8.2007)

 • Radyo
  odpad!

  Jedním slovem STRAŠNÉ! Tak příšerné kýče plné milionkrát provařených klišé a frází se bohužel objevují stále častěji. O Hilary Duff se nedá napsat pozitivní zhola nic, je to typická "syntetická" Američanka se vším, co k tomu patří. Hrát umí asi stejně dobře, jako umím já svahilsky, tzn. vůbec. Úplně mě natahuje, když vidím Hilary, jak s "roztomilým" kukučem perzekuovaného diblíka nastupuje na pódium, aby vzápětí vyjevila, že její hrdinka je rozená zpěvačka (to bylo už podruhé, co jsem to s ní absolvoval! - poprvé v Nikdy to nevzdávej). A ten romantický ohňostroj na závěr, no to bylo jen pro otrlé. Příště si snad radši pustím nějaké porno, v něm se leckdy najdou duchaplnější kousky.(24.7.2007)

 • ivishka
  ***

  Možná trošku starý předchůdce příšerné Hannah Montana, ale tohle je něco docela jiného.. Velký herecký průměr to přiznávám ale po hudební stránce to prostě hraje na moji notu a některé situace jsou více než úsměvné a taky je z Hilary Duff opravdu ještě škvrně..(7.4.2012)

 • viperblade
  **

  Shodou náhod jsem si dnes pustil i Moderní Popelku ale prázdniny se mi líbily o malý ždibíček více.. snad je to tou písničkou na konci..(23.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace