poster

Italské prázdniny

 • USA

  Lizzie McGuire Movie, The

 • Slovensko

  Rímske prázdniny

 • Slovensko

  O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ***

  Další oddechovka s Hilary Duff. Tentokrát jede na školní výlet do Říma. Spletou si ji tam s přítelkyní popové hvězdy, kterou miluje celá Itálie a tak pozná Řím trochu jinak. Hezké záběry Říma.(17.12.2008)

 • 666teen
  odpad!

  Aaaaaaaaaaaaaaaaa, ne, prosím už dost! Závěrečná píseň z tohoto monstr díla má takovou sílu a je tak neskutečně vlezlá, že nepomahá výplach alkoholem, poslech MERZBOW, ani klid na lůžku. Možná amputace, ale to jsem zatím nezkoušel. A výraz "překvapená pyča" tvář Hilary Duff neopustí celý film. Ona se vůbec dost diví. Já vlastně taky.(2.9.2009)

 • burina
  odpad!

  Tento "film" si ani nezasluzi komentar, taky bol zly. A Hilary, prosim, nesnaz sa byt hereckou, nemas na to.(26.5.2007)

 • nash.
  ***

  Jistě, nic hlubokomyslného, novátorského ani překvapivého. Nemyslím ovšem, že by někdo něco takového čekal. Nic převratného dokonce, ani v úzké kategorii nenáročných oddychovek pro pubertální omladinu. Má to dlouhý rozjezd a všechny možné standardní moltivy, na druhou stranu je sympatická Hilary, občas nějaký ten vydařený vtípek a svižné finále. Navíc nám do rodinné zásobárny hlášek přihodil několik dalších poměrně frekventovaných. A to se počítá. Zkrátka, kdo nečeká intelektuální zábavu, ale jen chce po náročném dni vypnout u nenáročné pohodovky, ten Italské prázdniny v pohodě přežije.(6.3.2011)

 • ivishka
  ***

  Možná trošku starý předchůdce příšerné Hannah Montana, ale tohle je něco docela jiného.. Velký herecký průměr to přiznávám ale po hudební stránce to prostě hraje na moji notu a některé situace jsou více než úsměvné a taky je z Hilary Duff opravdu ještě škvrně..(7.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace