Italské prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

• Fanucci

Můj bože...Něco strašného. Ryzí odpad:-)(18.1.2006)

• GeusX

Romantické dobrodružství o kterém někdy snila každá malá holka, co kdy chtěla být superstar. Nic, co by vás překvapilo v dobrém ani ve zlém.(13.4.2013)

• MM_Ramone

Skutočne niečo otrasné. Deväťdesiat minútová exhibícia pubertálnej bárbiny Hilary Duff. Jej herecký prejav je na tom asi tak ako jej zmysel pre sebakritiku. Čiže absolutná nula. Naivný príbeh plachej Američanky, ktorá sa v Ríme spozná s mladým, krásnym popovým spevákom a zažije vytúžené dobrodružstvo ma ani troška nezaujal. Dlho som sa premáhal, aby som to nehodil do odpadu. No možno pre malé dvanásť ročné školáčky to môže byť dobrý filmík. *(9.12.2008)

Veľa ľudí nepochopilo o čom tento film bol. Je to v prvom rade rodinný film s dávkou milého vtipu a trošky romantiky, určenej najmä dospievajúcim chlapcom a dievčatám, ktorí zažívajú svoje prvé lásky, spoznávajú svet dospelých, objavujú svet na prvých dovolenkách, kde postupne majú aj viac dovolené, stávajú sa dospelejšími. Je to ten najkrajší vek študentských nepoškvrnených lások. Ja som Rím navštívil prvýkrát asi deň, či dva po svojich osemnástich narodeninách, bolo to na výlete s farárom a ľuďmi z farnosti, len škoda, že nie s nejakou dievčinou, tam je totiž romantiky veľa. Hilary Duff patrila svojho času medzi moje najobľúbenejšie herečky, ktoré sa mi aj najviac páčili, dokonca až tak, že som bol každú chvíľu do inej platonicky zamilovaný, je síce odo mňa staršia, ale jej filmy som pozeral tak z oneskorením pár rokov, keď mi najlepšie padli k srdcu. Bolo tam veľa klišé, ktoré tomuto filmu ubrali, či vývoj celého deja, ale páčilo sa mi zobrazenie toho, ako mladé dievčiny vždy okúzlia krásni cudzinci, ktorí však s nimi často nemajú také plány, ako by si dievčiny vysnívali. Mne sa tento rodinný film celkom páčil, nehovoriac, že v tom veku, keď som to pozeral, som mal slabosť na blondíny, ale aj dnes ten film vnímam skoro rovnako, milý, romantický, študentský, štipku cestovateľský, ale pekný.(18.3.2012)

Možná trošku starý předchůdce příšerné Hannah Montana, ale tohle je něco docela jiného.. Velký herecký průměr to přiznávám ale po hudební stránce to prostě hraje na moji notu a některé situace jsou více než úsměvné a taky je z Hilary Duff opravdu ještě škvrně..(7.4.2012)