Italské prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

• Tommassi3

"Věř mi !! Holky, co si myslej, že všemu rozumí, jsou nepřitažlivý.." ;)(14.3.2016)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $42,734,455Tržby Celosvetovo $55,534,455║ Nepozerateľné. /5%/(23.7.2007)

• burina

Tento "film" si ani nezasluzi komentar, taky bol zly. A Hilary, prosim, nesnaz sa byt hereckou, nemas na to.(26.5.2007)

• Indiana

Přežít se to dalo, ale dobrovolně bych si to asi nikdy nepustil.(13.3.2016)

Na prázdniny do Itálie a se sympatickou Hillary Duff. Hillary už od tohoto filmu přece jen dospěla, a tak už ji asi v podobných rolích neuvidíme, zvláště když se stala zasloužilou matkou. V Itálii se zamiluje do zpěváka Paola, který si jí splete se svojí bývalou přítelkyní, které se nápadně podobá, ale nemyslí to s ní upřímně. A tak je film určen především teen publiku, které chce vidět hvězdu pop music také v nějakém filmu. A tahle komedie je taková správně praštěná, svým vyzněním mile naivní a v zásadě jsem se bavil až nečekaně dobře. Zase žádné zázraky jsem neočekával, ale film úplně bez nápadů není a je schopně natočený. Pokud si nekladete velké nároky na zábavu z podobných komedií pramenící, je Hillary Duff jako Lizzie poměrně spolehlivou průvodkyní po Itálii. 60%(6.6.2012)

• - Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Pro lepší odlišení postav Lizzie a Isabely, ztvárněných Hillary Duff, se při dabování filmu rozhodla režisérka českého znění Lucie Svobodová obsadit Andreu Elsnerovou pro roli Lizzie a Jitku Moučkovou pro roli Isabely. (funhouse)