Italské prázdniny

Rímske prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Jistě, nic hlubokomyslného, novátorského ani překvapivého. Nemyslím ovšem, že by někdo něco takového čekal. Nic převratného dokonce, ani v úzké kategorii nenáročných oddychovek pro pubertální omladinu. Má to dlouhý rozjezd a všechny možné standardní moltivy, na druhou stranu je sympatická Hilary, občas nějaký ten vydařený vtípek a svižné finále. Navíc nám do rodinné zásobárny hlášek přihodil několik dalších poměrně frekventovaných. A to se počítá. Zkrátka, kdo nečeká intelektuální zábavu, ale jen chce po náročném dni vypnout u nenáročné pohodovky, ten Italské prázdniny v pohodě přežije.(6.3.2011)

• ajuska

Strašný kousek, zápletka je mírně řečeno přiblblá a samotné zpracování hodno filmu pro naivní, neposkvrněné, uměle dokonalé a intelektuálně nepříliš vyvinuté americké dětičky, čímž ostatně Italské prázdniny mají asi být, takže vlastně nakonec nic proti ničemu, ale jestli je vám víc než třináct, tak nedoporučuju.(4.7.2009)

Když jsem se rozmýšlel, zda se mám na tenhle film dívat nebo ne, skočil jsem se kouknout na csfd a zdejší negativní hodnocení mě přesvědčilo, že to nebude až tak špatný film a tak jsem zaprakoval u bedny a jal se prožívat Italský prázdniny. Jasně je to kýč jak bič a kdyby mě bylo 11 a byl bych holka asi bych byl z filmu unešenej na max, ale není chyba filmu, že jsem úplně někdo jinej. Od začátku mě ten italskej krasaveček byl sympatickej jak fusakle po tůře na v Tatrách. Je škoda, že mu scénaristé nepřipravili nějaký pořádný utrpení. Jinak klasika, láska, mládí, hloupost, slunce a 93 minut života v prdeli.(29.10.2010)

• 666teen

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, ne, prosím už dost! Závěrečná píseň z tohoto monstr díla má takovou sílu a je tak neskutečně vlezlá, že nepomahá výplach alkoholem, poslech MERZBOW, ani klid na lůžku. Možná amputace, ale to jsem zatím nezkoušel. A výraz "překvapená pyča" tvář Hilary Duff neopustí celý film. Ona se vůbec dost diví. Já vlastně taky.(2.9.2009)

• GeusX

Romantické dobrodružství o kterém někdy snila každá malá holka, co kdy chtěla být superstar. Nic, co by vás překvapilo v dobrém ani ve zlém.(13.4.2013)