Italské prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

• Fanucci

Můj bože...Něco strašného. Ryzí odpad:-)(18.1.2006)

• Jara.Cimrman.jr

"Budeš radši věřit klukovi, kterého znáš celý život, nebo klukovi, který ti tvrdí, že záříš jako slunce?" Princeznou být nemohu, princem jsem nikdy být nechtěl, zpívat neumím a slávu nepovažuju za nic důležitého, takže evidentně nejsem cílovým divákem Italských prázdnin. Nicméně mám rád Itálii, na to, že jsem býval mladý, si taky ještě trochu pamatuju, a tak jsem své oko nechal na Lizzie spočinout. A odborně k tomu uvádím, že se to dalo přežít, ale ty její "zábavné" pády mi trošku pily krev.(30.11.2016)

• 666teen

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, ne, prosím už dost! Závěrečná píseň z tohoto monstr díla má takovou sílu a je tak neskutečně vlezlá, že nepomahá výplach alkoholem, poslech MERZBOW, ani klid na lůžku. Možná amputace, ale to jsem zatím nezkoušel. A výraz "překvapená pyča" tvář Hilary Duff neopustí celý film. Ona se vůbec dost diví. Já vlastně taky.(2.9.2009)

Na prázdniny do Itálie a se sympatickou Hillary Duff. Hillary už od tohoto filmu přece jen dospěla, a tak už ji asi v podobných rolích neuvidíme, zvláště když se stala zasloužilou matkou. V Itálii se zamiluje do zpěváka Paola, který si jí splete se svojí bývalou přítelkyní, které se nápadně podobá, ale nemyslí to s ní upřímně. A tak je film určen především teen publiku, které chce vidět hvězdu pop music také v nějakém filmu. A tahle komedie je taková správně praštěná, svým vyzněním mile naivní a v zásadě jsem se bavil až nečekaně dobře. Zase žádné zázraky jsem neočekával, ale film úplně bez nápadů není a je schopně natočený. Pokud si nekladete velké nároky na zábavu z podobných komedií pramenící, je Hillary Duff jako Lizzie poměrně spolehlivou průvodkyní po Itálii. 60%(6.6.2012)

Další Hillary Duff, další vzpomínka na dětství, další stupidní film :D Já si nemůžu pomoc, ale ono to má své naivní, blbé kouzlo, kterýmsi to získává žaludeční šťávy všech diváků. 3*(10.9.2013)

• - Pro lepší odlišení postav Lizzie a Isabely, ztvárněných Hillary Duff, se při dabování filmu rozhodla režisérka českého znění Lucie Svobodová obsadit Andreu Elsnerovou pro roli Lizzie a Jitku Moučkovou pro roli Isabely. (funhouse)

• - Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (Zdroj: ČSFD.cz)