Italské prázdniny

O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

• GeusX

Romantické dobrodružství o kterém někdy snila každá malá slečna, co kdy chtěla být superstar. Nic, co by vás překvapilo v dobrém ani ve zlém. Taková pohádka, kde není každý princ, co se třpití. (viděl jsem: 2x)(13.4.2013)

• Jara.Cimrman.jr

"Budeš radši věřit klukovi, kterého znáš celý život, nebo klukovi, který ti tvrdí, že záříš jako slunce?" Princeznou být nemohu, princem jsem nikdy být nechtěl, zpívat neumím a slávu nepovažuju za nic důležitého, takže evidentně nejsem cílovým divákem Italských prázdnin. Nicméně mám rád Itálii, na to, že jsem býval mladý, si taky ještě trochu pamatuju, a tak jsem své oko nechal na Lizzie spočinout. A odborně k tomu uvádím, že se to dalo přežít, ale ty její "zábavné" pády mi trošku pily krev.(30.11.2016)

• burina

Tento "film" si ani nezasluzi komentar, taky bol zly. A Hilary, prosim, nesnaz sa byt hereckou, nemas na to.(26.5.2007)

• Radyo

Jedním slovem STRAŠNÉ! Tak příšerné kýče plné milionkrát provařených klišé a frází se bohužel objevují stále častěji. O Hilary Duff se nedá napsat pozitivní zhola nic, je to typická "syntetická" Američanka se vším, co k tomu patří. Hrát umí asi stejně dobře, jako umím já svahilsky, tzn. vůbec. Úplně mě natahuje, když vidím Hilary, jak s "roztomilým" kukučem perzekuovaného diblíka nastupuje na pódium, aby vzápětí vyjevila, že její hrdinka je rozená zpěvačka (to bylo už podruhé, co jsem to s ní absolvoval! - poprvé v Nikdy to nevzdávej). A ten romantický ohňostroj na závěr, no to bylo jen pro otrlé. Příště si snad radši pustím nějaké porno, v něm se leckdy najdou duchaplnější kousky.(24.7.2007)

• WANDRWALL

Klasické téma. Partička si vyrazí někam na prázdniny, a dívákovi servírují co zažívají. Divák čeká, zda mu předvedou i něco co ještě neviděl. Zde ho ale tvůrci nikterak nepřekvapují, ba dá dost práce vydržet ten film sledovat a ubývá brzy naděje, že když už je to tak fádní dosud, tak že by došlo k nějakému vybočení. Takže u mě JEDNA hvězdička, tedy jedno shlédnutí a nikdy více.(1.7.2010)

• - Pro lepší odlišení postav Lizzie a Isabely, ztvárněných Hillary Duff, se při dabování filmu rozhodla režisérka českého znění Lucie Svobodová obsadit Andreu Elsnerovou pro roli Lizzie a Jitku Moučkovou pro roli Isabely. (funhouse)

• - Když se Lizzie loučí s mámou na letišti, mění se jí délka kalhot. V jednom záběru je má ohrnuté do půli lýtek a v dalším je má normálně až na kotníky. (Zdroj: ČSFD.cz)