poster

Italské prázdniny

 • USA

  Lizzie McGuire Movie, The

 • Slovensko

  Rímske prázdniny

 • Slovensko

  O Lizzie McGuireovej

Komedie / Rodinný

USA, 2003, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  Jistě, nic hlubokomyslného, novátorského ani překvapivého. Nemyslím ovšem, že by někdo něco takového čekal. Nic převratného dokonce, ani v úzké kategorii nenáročných oddychovek pro pubertální omladinu. Má to dlouhý rozjezd a všechny možné standardní moltivy, na druhou stranu je sympatická Hilary, občas nějaký ten vydařený vtípek a svižné finále. Navíc nám do rodinné zásobárny hlášek přihodil několik dalších poměrně frekventovaných. A to se počítá. Zkrátka, kdo nečeká intelektuální zábavu, ale jen chce po náročném dni vypnout u nenáročné pohodovky, ten Italské prázdniny v pohodě přežije.(6.3.2011)

 • ajuska
  *

  Strašný kousek, zápletka je mírně řečeno přiblblá a samotné zpracování hodno filmu pro naivní, neposkvrněné, uměle dokonalé a intelektuálně nepříliš vyvinuté americké dětičky, čímž ostatně Italské prázdniny mají asi být, takže vlastně nakonec nic proti ničemu, ale jestli je vám víc než třináct, tak nedoporučuju.(4.7.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Když jsem se rozmýšlel, zda se mám na tenhle film dívat nebo ne, skočil jsem se kouknout na csfd a zdejší negativní hodnocení mě přesvědčilo, že to nebude až tak špatný film a tak jsem zaprakoval u bedny a jal se prožívat Italský prázdniny. Jasně je to kýč jak bič a kdyby mě bylo 11 a byl bych holka asi bych byl z filmu unešenej na max, ale není chyba filmu, že jsem úplně někdo jinej. Od začátku mě ten italskej krasaveček byl sympatickej jak fusakle po tůře na v Tatrách. Je škoda, že mu scénaristé nepřipravili nějaký pořádný utrpení. Jinak klasika, láska, mládí, hloupost, slunce a 93 minut života v prdeli.(29.10.2010)

 • 666teen
  odpad!

  Aaaaaaaaaaaaaaaaa, ne, prosím už dost! Závěrečná píseň z tohoto monstr díla má takovou sílu a je tak neskutečně vlezlá, že nepomahá výplach alkoholem, poslech MERZBOW, ani klid na lůžku. Možná amputace, ale to jsem zatím nezkoušel. A výraz "překvapená pyča" tvář Hilary Duff neopustí celý film. Ona se vůbec dost diví. Já vlastně taky.(2.9.2009)

 • GeusX
  **

  Romantické dobrodružství o kterém někdy snila každá malá holka, co kdy chtěla být superstar. Nic, co by vás překvapilo v dobrém ani ve zlém.(13.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace