Pepek námořník

Najslávnejší rozprávkový námorník a konzument špenátu Pepek súperí zo zákerákom Blutom, ktorý sa vždy objaví v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Bluto a Pepek aj s priateľkou Oliv Oylovou a svojimi synovcami prinášajú v každom dieli dávku zábavy a ponaučenia. (Makky)

D3VIL

75% - Ač se Pepek řadil mezi nej seriály mého dětství, některé díly byly slabší, a proto jej svým hodnocením nevytáhnu mezi elitu (Tom a Jerry, The Road Runner Show). ()

Oyer

na tomto seriálu mě trochu vadí to, že každý díl se vyvíjí podobně, jednou je to na poušti, jednou pod vodou, jindy ve vzduchu, na lodi a pořád je to stejné dokola bez většího nápadu. Trochu ohraná smyčka, která jede pořád dokola, jen v nepatrně odlišném podání. Věřím, že nejmenším dětem se to může líbit... ()

Raimok

Přesně si pamatuju ten zvláštní pocit (bylo mi něco pod deset), když končil jakýkoliv díl Pepka Námořníka. Byl to zvláštní pocit, kdy mi bylo strašně líto, že končí něco, co jsem v té době zbožňoval a na co jsem se pokaždé tak těšil. V tom věku by Popeye the Sailor Man byl stoprocentně první v mém seriálovém žebříčku. 83 % ()

BOURQUE

Jeden z mojich detských „hrdinov“, ktorého som spoznal cez Cartooon Network. Tieto krátke rozprávky s námorníkom Pepek majú svoje nedostatky (nápaditosť napríklad nie je ich silnou stránkou, ale „opakovanie“ o to viac), ale mimo iné môžem im ďakovať, že som si ochutnal špenát (a nedostal sa na môj black list). Škoda, že ten špenát so mnou nespravil to, čo s Pepekom ;). Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

Besyn

Pepka jsem nikdy nežral tolik,jako třeba Toma a Jerryho.Některé díly byly skvělé,jiné za moc nestály. ()

bolf!k

kdyz sem byl malej tak to byl urcite jeden z mich vzoru ale dlouho sem to nevidel takze hodnotim podle vzpominek .) ()

johhny007

Fajnovka na ráno . Skoro vždycky když ráno vstanu dřív tak přepnu na Snídani s novou a tam to vidím a myslím , že je to kult Pepek a jeho špenát :) ---------80%--------- ()

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (více)