Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu. (Netflix)

PanJelen

Občas člověka napadne ta blbost, pustit si už od začátku divně vypadající film a s žádným očekáváním, potěšit své vnitřní dítě. Jenže ono je to fakt moc blbý a někteří hrdinové junioři, vyloženě lezou na nervy, jako třeba svalnatá holčička, co ráda upouští bubliny a natrhává zadek těm divným vetřelcům. Těm opravdovým dětem se to asi bude líbit to ano, ale ten hloupě nečekaný závěr, kdy je vše jinak než se zdá, mě dokopal až k té jedné hvězdě. ()

DJMaroko odpad!

Sledoval jsem to dokonce jen pro úplnou objektivitu je to těžká pakárna jak tohle mohl někdo financovat od Roberta Rodrigueze je to taková malá domu jak si něco bez přílišné snahy přilepšit. Myslím, že i pro některé děti to musí být pěkné utrpení. ()

mokki5

Rodriguez umí točit, bohužel ne filmy cílené na dětské obecenstvo... Doufal jsem že po úspěchu s Alitou by snad byla naděje na třetí Mačetu ale místo toho přišla nechutně barevná, obsahově prázdná a herecky nezajímavá nuda - tedy co se týče dětské partičky. Když hodně přivřu oči tak nedám odpad jen za těch pár známých lidí, kteří ale mají na víc. ()

HMTD

To je tak blbý, až je to dobrý. Těžko se chápe, jak Rodriguez dokáže natočit skvělé filmy a pak tyhle "dětské" blbiny, nicméně mám teorii, že prostě rozlišuje to když točí film na, který by se měli koukat děti, a film na, který by se chtěl koukat sám. Ten film není nuda, jsou tam nápady, ale prostě se na něj zkuste podívat očima desetiletého dítěte, jinak si ho užijete jen s těží. ()

DK197

Já mám tyhle hrdinské komedie ráda. Tahle není hloupá, nevleče se, fajn hlášky... na sledování při líném odpoledni, proč ne. ()

Wekrot odpad!

Veľmi slabý film, ktorý ma napriek tomu že som od neho nemal žiadne očakávania sklamal. Príbeh je plochý a neoriginálny, postavy sú jednoduché a nezaujímavé a humor je naozaj pre divákov do 10 rokov. Vizuálne je film taktiež skôr podpriemerom. ()

karl173

Aspirant na nejhorší film roku. Tohle není film pro děti. Tohle je film pro hodně blbý děti. Jednu hvězdu za to, že na konci se ukáže, že měl vlastně film i nějaké poselství. To jsem u tak blbýho filmu vážně nečekal. Hip, hip hurá. 1* ()

Mazmen

Dívali se na to děcka a já to sledoval jen tak v pozadí. Oni tuhle blbost žerou, ale na mě to už  byl hodně silný kousek. ()