foto

Richard Müller

  • nar. 5.12.1992 (24 let)
    Praha, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Vystudoval jsem DAMU, účinkuji v divadle Rokoko v roli mladého lékaře, v Hudebním divadle Karlín v roli akrobata a v divadle TaFantastika v roli Mága hry Aspects of Alice.

Ve filmu Muzikál aneb cesty ke štěstí jsem ztvárnil roli Mirka, dále například ve studentských filmech: Šest dní roli Lukáše smrtky nebo v ročníkové práci Davida Bumbálka, filmu Expozice, role spisovatele.

Natočil jsem reklamu pro Datart v roce 2012 a pro McDonalds v roce 2015. V současnosti spolupracuji se společností Slevomat jako herec, kameraman, scénárista i střihač. Vydávám pro tuto firmu reklamní videa.

Chodil jsem na základní školu s rozšířenou výukou hudební výchovy a poté jsem vystudoval sportovní gymnázium Přípotoční. Umím anglicky, španělsky a rusky a od malička dělám gymnastiku. Ovládám tedy akrobacii, dále kanoistiku, střelbu, střelbu z luku, horolezectví, umím jezdit na koni a žonglovat se třemi libovolnými předměty.

Zdroj: Richaed Müller

Herecká filmografie

2016 Expozice (studentský film)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí
Noční hráč (studentský film)
2015 Rodinný film

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace