Star Trek: Discovery - Season 2 (2019) (série)

Užvaněná sračka. Ikdyby se samotný vesmír lámal na dvě části, párek ukňouraných gayů si prostě musí srdceryvně promluvit o svých problémech, BBW kámošky si musí vyříkat kdejakou blbost a hlavní hrdinové si začnou vyrovnávat s komplexy z dětství. A když už existuje nějaká nekorektní, cynická postava tak je vyloženě negativní anebo její cynismus je vyrovnán tou správňáckou sexuální orientací. Je to takový horší Love Boat https://www.csfd.cz/film/68958-the-love-boat/komentare/ ale ve vesmíru s obstojnými efekty. Ani bych se nedivil kdyby se v třetí sérii všichni předělali na genderově neutrální klingoské pansexuály a vše svedli na globální oteplování a uhlíkovou stopu

Aquaman (2018)

fakt dobrý. Ten herec z trůnů ma víc testosteronu než skála a nafta dohromady

Až na krev (2007)

Tak jsem si to přetrpěl do konce. Ja nevím, možná tomu nerozumím. Možná stárnu. Možná moje artové já někde po cestě vyměklo. Ale tahle zívačka mně nadchla asi stejně jako zvětrané pívo které zůstalo po kalbě. Věděl jsem že asi bude zvětralé ale stejne jsem ho zkusil. A stejně se divil že to chutná jako chcanky. Kdyby to celou dobu netáhl Daniel Day-Lewis, nepřicmrdnul bych tomu ani ty dvě

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Hele kdyby tam nebylo tolik nehereckých číňanů a ještě o jednoho žraloka víc, vyžralo by si to trojku. Nejvíc jsem oslavoval když se ten jeden číňan odebral do komunitního rudého nebe. Fakt se na ně nedá koukat jak nehrají. Chudáka pana žraloka mi bylo líto

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Jako nic pro intelektuální suchary. Scénář je děravější než prdele účástníku gay párty, vojáci se chovají jako šmoulové a celkově někdy je to na facku goualdskou tyčovou zbraní . Ale pokud zrovna ležíte v posteli z kocovinou anebo se chcete na něco kouknout při obědě, tahle věc je mega v klidu.

Avengers: Infinity War (2018)

Fakt souhlasím s tím modrofialovým s těma šutrama. Fandím mu, ten chlapík má vizi. Jedině on mně na tom filmu bavil...

Štiky (2018) (pořad)

Výborně! Sledováním tohohle klenotu jsem si posunul svou úroveň emoční úzkosti. Stačí 10 minut každý den a zaručuju, že se už nikdy nebudete cítit víc trapně při sledování čehokoliv jiného

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Pusťte si raději plyn: ze začátku je to stejná legrace, ale pak to je hrozná otrava. Která ale na rozdíl od seroše netrvá 10 dílu

Tvář vody (2017)

Kdybych si vzal LSD a dvě hoďky koukal do vody, asi bych měl o krapet lepší zážitek