Ostrov (2005)

Pěkný snímeček a ještě hezčí Scarlett:-)

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2004) (pořad)

Věřím, že jsou lidé, kteří mají podobné schopnosti a podle mne to nahrané není. I když některé věci se i mě zdají moc. Přesto je pořad zajímavý a mohu jej doporučit.

Kobova garáž (2003) (TV film)

Nemohu hodnotit ještě jsem neviděl, ač jsem ve filmu sám hrál jako komparzista. Natáčel se mj. i v Havířově (proč asi, že:-)) Ale do podobného komparzu bych už nikdy nešel. Proč? 200 Kč za 8 hodin natáčení je trochu málo i na mě.

Rafťáci (2006)

Lepší než snowboarďáci, film překvapí i poměrně povedenými vtipy a přiznám se, že se mi celkem líbil. Na to že jsem od toho mnoho nečekal (ostatně jako od věršiny podobných snímků), byl jsem přijemně překvapen. Přesto však jen 3*. Jo a kotek s Mádlem by už měli pomalu přenechat místo dalším:-)

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

No jako kuřákovi mi zatrnulo:-) Film je super, zajímavé rozkrývání událostí, přesvědčivý výkon Al Pacina a jiné záležitosti Vás opravdu vtáhnou do děje, ale k dokonalosti tomu přeci jen něco chybí.

Hranice života (2005)

No mrknu na to ještě jednou, takhle je přede mnou řada teoríí, ale žádná není úplně 100%. Nebo, že by to byl záměr?

Nikdy to nevzdávej! (2004)

Asi jsem divnej, ale podobný žánr teenage romantických filmů mám docela rád a tak i když to bylo americké, přeslazené, předvídatelné... mě se to celkem líbilo.