• Pohádka

Reportér (2012)

Hodně zvláštní film, což nevim zda je ve prospěch nebo ne. Každopádně klobouk dolů za herecký výkony, všichni byli dobří, kort John Cusack a mile mě překvapil Zac Efron v takovéhle roli. Nicole byla hezká a zároveň ošklivá, což byl asi záměr přehnanosti. Co mi vadilo, byl naprosto chaotický začátek, kdy jsem absolutně nechápala o co jde a co mají všichni společného, až v polovině filmu začlo všechno zapadat. Jinak k tomu nemám víc co říct... snad jen, že ještě že byl swimmer :)

Annie (2014)

Hezký muzikálový film, který mě pobavil. Chytlavé písničky, dobří herci, protivná Cameron, rozkošná Annie a dojemné chvilky. Co víc si přát... líbilo se mi to, krásné 4* si to určitě zaslouží!

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Milé. Dospívající. Woodley je pro mě momentálně objev, protože v čem ji vidim, tam se mi líbí. Prostě přirozená - svá :) každopádně zajímavej snímek, který je pořád aktuální díky svému tématu :)

Odpojit (2012)

Aktuální téma. Sociální sítě. Krádež. Emoce. Všechno tohle film má, jedině dobře, že součástí bylo hned několik příběhů. Tyhle silné filmy mám ráda, člověk si víc uvědomí, co je v životě důležitý, když zrovna nejsme online.

Kluci v mém životě (2001)

Moc hezký film, kde je přesně ukázáno, že ne vždy vyjde život, jak si člověk myslel, ale i přes to, musí brát co má a vážit si druhých. Hezky natočeno, možná zbytečně dlouhá stopáž, ale dá se to přežít, furt se něco děje a dívat se na Drew Barrymore je něco tak reálného, že mi to ani nevadilo.

Carrie (2013)

No, tak za prvé jsem to čekala celkově mnohem drsnější, takže jsem ráda, že jsem se nemusela vyloženě bát... je to teda slátanina ve vedení s náboženskou fanatičkou, což naprosto nesnášim. Pár scén dobrejch, konec mi přišel prostě najednou až uplně mimo mísu, a za 3 hvězdy ani nevim proč. Zatim to nechám v průměru.

Bratři (2009)

Krásné drama, které mě dostalo. Všichni herci naprosto bravurní, ačkoli mi byl chvílemi Maguire protivný (tak to asi mělo být) tak mu nelze upřít herecký výkon :) Za mě velký bod Gyllenhaalovi, protože byl tady prostě perfektní. Ty emoce. Super film, který mě mile překvapil.

Teorie všeho (2014)

Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Film je krásný snímek o životě, lásce, nemoci a všem, co s tím souvisí. Oba herci jsou prostě dokonalí v jejich rolích a Eddie si Oscara rozhodně zasloužil. Jediné co mi vadilo, že délka filmu možná byla zbytečná, o 20 minutek zkrátit a bylo by to příjemnější :) ale jinak SUPER!

Muži, ženy a děti (2014)

Zajímavý film, který znázorňuje realitu, lidské vztahy a obecně lásku k dětem apod. bez přikrášlení, o to víc mě snímek zaujal, že zachycoval bezprostřední reakce a chování mladých párů ale i rodičů. Příjemný snímek, který si na nic nehraje, není přeslazený, jen kopíruje dnešní svět sociálních sítí, porna, anorexie apod...Vidět Adama Sandlera ve vážné roli, mi vyloženě udělalo radost :)

K zázraku (2012)

Dlouho mě něco tak nezaujalo a málem neunudilo k smrti. Hrůza totální, film který si hraje na vážnost a život jako takovej... ale bohužel bez toho mluvení je to opravdu o ničem. Fakt zoufalý, vůbec se mi to nelíbilo...