Antikrist (2009)

Nevím tedy co na to říct... První minuty byly vážně pohoršující. Další minuty byly děsivě pravdivé. Po příjezdu na chatu jsem se začala prapodivně nudit a čekala o čem to teda bude. Po vrtání nebozezem se mi zvedl žaludek a jak to nadále pokračovalo mě z nudy nevytrhlo... Když pominu fakt, že se mi UŽ hnusí tyto násilím prosycené filmy a uvážím, že o tom to asi mělo být, líbilo se mi výtvarné zpracování. Dvě hvězdy za umělecké dílo, jinak za film jako takový asi žádnou, Trier vaří z vody, to už tady bylo několikrát... A vůbec, dám jen jednu hvězdu, nelíbilo se mi to. Byl to naprosto zbytečný film! Ti kdož tu opěvují zlo, hnus, bolest, běžte se léčit!

Thelma a Louise (1991)

Parádně jsem se bavila, fandila jim a na konci... ten konec...

Pravidla vášně (2002)

Tak o tomto dílku mohu opravdu říci tuto frázi: "Nic moc"

Dospívání po americku (1993)

To je přesně ten Leo, kterého mám nejradši, stejně jako v Gilbertu Grapeovi, nebo Total Eclipse. Čím více filmů s ním vidím, tím víc se mi dere pod kůži ten jeho jedinečný styl herectví. Od mala až po současnost je vážně dokonalý. Ani nemůžu říct, že zraje, on už se snad takový narodil.

Králova přízeň (2008)

Tudorovci to pojali mnohem líp, jasně že je to seriál a vejde se tam toho víc, ale i přesto byly i postavy tam věrohodnější a mému srdci bližší:)

Jak se staví sen (2007) (pořad) odpad!

Cejnar, nepovedená a trapná kopírka Mareše ten pořad dost kazí. Jinak by ty designové pokusy vylepšit mnohdy šílené byty byly vydařené. Až teda na to, že se v nich stejně nedá bydlet:D

Sbal prachy a vypadni (1998)

Škoda, že jsem usínala, ale nikoli proto, že by to byla nuda. Tento film doporučuji, myslím, že by se takhle zamotaný příběh sice ve skutečnosti nestal, ale rozhodně byl scénárista při smyslech:)