Bezcitní lidé (1986)

Níž jít prostě nemůžu. Lepší 4*... Moji oblíbení ZAZ předvedli další skvělou komedii. 85%

Jakubův žebřík (1990)

Skvělý film se skvělou režií a skvělým Timem Robbinsem... Film ze kterého jsem nespustil oči až do závěrečných titulků. 95%

Mimic (1997)

Jedno z lepších béček hmyzýho stylu... Asi nejhorší Del Torův film, a to nejsem fanoušek Pekelnýho hošana... 60%

Tajemná řeka (2003)

skvely eastwood, skvele obsazeni, skvely scenar... jeden z mych nejoblibenesich eastwoodovych filmu 90%

Bowling for Columbine (2002)

Ano, náš Michael Moore, je znám svym přetvářením pravdy moc dobře. Ale ted vyjímečně trefil téma, kde může vypsat jen a jen pravdu a Bushovy tím pěkně zatopit, což myslím že se povedlo... Bylo to pár věcí který si mohl odpustit ale i tak jsem zde našel spousta pravdivých informací na které jsem hledal dlouho odpovědi... Pokud jste Bushovy fanoušci, nedoporučuju, stejně tak jako každý Mooreův dokument, pokud ho nemáte rádi, je to přesně pro vás a pokud vám je to jedno, tak ho začnete nenávidět:) 90%

Psí žrádlo (2007) odpad!

Stan: Ty němci, to jsou ale strašný prasata...

Superbad (2007)

Za prvních 20minut jednoznačně Odpad. Tolik zbytečných a zbytečně sprostých nevtipných narážek, vtipů, nadávek a všeho možnýáho jsem nedokázal pobrat ani já. Za průběh filmu, ve kterým musim díky poldum a povedenýmu scénáři, McLovinovi a you´re fuckin good singer, man, you´re singin like a fuckin bird a podobnym záležitostem 5*, a konec se mi taky celkem zalíbil. Film ve kterém neni nic objevnýho, a příliš vás neosloví, ale z žánru prciček a podobnejch americkejch "kazišuk" filmech se jedná o jedno z nejlepších dílek, práve díky rogenovu a golbergovu scénáři. 4*

Casino (1995)

Perfektní film! nemám slov! Opravdu mě dostal jako už dlouho žádnej jinej. De Niro perfektní boss s perfektním charakterem. Sharon Stone nenažraná kurva a Joe Pesci bezchybná svině. Ty charaktery jsou tak silný a uvěřitelný, že když jsem film, bohužel, musel dokoukat na dvakrát, tak jsem ty dva dny nemyslel na nic jinýho než na to jestli De Niro nakope Pescimu prdel a stone se uchlastá k smrti. 99% to jedno procento za trochu utahanej začátek, kterej mi při sledování vážně přišel zdlouhavej, ale po celym zkouknuti jsem si rikal, ze bych si ho pustil znova:)