Ptačí klec (1996)

...za minulý rok jsem shodil a nabral 50kilo, spadnul jsem z XL na M a nazpátek .-))))

Yes Man (2008)

Jim je prostě pan Komik. Život hlavniho hrdiny se nápadně podobá mému, že bych také vyzkoušel tuto metodu .). " A ty zareaguješ dřív než pozdě".

Oko dravce (2008)

Trikově povedený thriller, škoda, že těžko k uvěření, ale i tak bychom měli rozvoj techniky brát s obavami.

Kozoroh 1 (1977)

Měli být hrdiny, místo toho byli honěni jak vysoká zvěř. Vynikající nápad, který nabízí zamyšlení, jestli se to náhodou opravdu nemohlo stát.

Milenec nebo vrah (1996)

Už v 19y měla Reese neskutečně nádherný úsměv

Orlové práva (1986)

jediná vtipná scénka RR s jeho nespavostí + dvě sympatické slečny to na víc než na průměr nevytáhne...

21 gramů (2003)

3oblíbenci předvádějí v této skládačce, která postupně do sebe začne chytře zapadávat, mistrovské výkony

Suprhrdina (2008)

Další z mnoha parodií, některé scénky velmi povedené, ale dali by se spočítat na prstech jedné ruky. K tomu ale i dost těch trapných až fekálních - čistej průjem, teda průměr.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Škoda, že jsem viděl barevnou verzi, ale i ta je na ten rok výroby prostě hrozivá!

Taxikář (1976)

Velké zklamání, R.de Niro vypadá jak Novak Djokovič a i jeho přeměna na vykonavatele spravedlnosti nebyla nic extra.