Zkouška (2009)

Priznavam, ze som sa nenudila, ale z velkej casti preto, ze som cakala, co pride, wtf. Ale skratove jednanie s postupujucim casom uz stracalo na doveryhodnosti a posledne minuty vylozene sklamali.

Králova přízeň (2008)

Skratkovité a pritom rozťahané, žiadne puto s postavami.

Nezastavitelný (2010)

Na to, ze je to o dvoch chlapikoch sediacich vo vlaku, velmi slusne. Ale raz vidiet stacilo.

Zase ona! (2010)

Hah, Weaver a Curtis v jednom filme bolo iste snom mnohych fanuskov. Ze ale vo filme o zenskych strkaniciach...

Varieté (2010)

Pekne kocky, pekni kocuri, pekna show. Pochopitelne, kto nema rad spev Aguilery... no, kvoli deju si listok nekupujte. :)

Láska a jiné závislosti (2010)

Citam tu hromadu komentarov, ako je film nuda a nefunguje chemia a vedlajsie postavy, pripadne JG to aspon trochu tiahnu... No, nesuhlasim. Mam rada filmove romaniky, pri ktorych sa najprv zvesela ukecaju a nie je cas sa nudit, chemia pre mna fungovala a paradne to zahrala Hathaway, Jake s tym svojim obocim imho chvilami prehraval. Nemam rada filmove romaniky, ktore stavaju na tom, ze je niekto chory alebo vylozene umierajuci, ale tomuto to odpustam.

Zelený sršeň (2011)

Velmi nevyvazene. Chvilami som sa bavila na recickach, chvilami nad nimi zaspavala. Chvilami sa bavila na akcii a chvilami... zaspavala aj nad tou.

Flashpoint (2008) (seriál)

Komplet. Brala by som viac. // S1. Dostali ma, ani poriadne neviem cim. S2: Stale super, vadi mi ale privelke mnozstvo deti a teenagerov na strane pachatelov i moznych obeti. S3 a 4 fajn. S05E01 ako uvod do finalnej sezony masaker, dufam nas caka skvela sezona.

Ledové ostří 4: Oheň a led (2010) (TV film)

No, vzhladom na to, ze ide o pokracovanie pokracovania pokracovania, to dopadlo dobre. :) Napriek vsetkym nedostatkom to nie je neprijemne na sledovanie, pohodicka. K nedostatkom... Cele je to tentokrat akosi skratkovite, nebol cas dokonca ani na neprajnych superov. Chlapec je mediami potahany namachrovany rychlokorculiar, ktory sa zrazu dostane na technicku uroven zlatej krasokorculiarskej medailistky z minuleho dielu behom jedineho treningu. "Svetovo najlepsi" trener je tam len pre myslienku "nech je to zaujimavejsie, ich trener nebude hovorit anglicky" a pretoze kazdy krasokorculiar predsa ma trenera (srandu z toho neocakavajte, ma tlmocnika). Klasicka hra nenavist-laska-nenavist-laska nikoho neprekvapi. Umocnene spratkovitostou postav a umenim hercov... no nic. Najvacsie minus asi za samotne korculovanie, na treningoch absolutne nic zaujimave, finalny program len "hmm, ok", to iste aj uzasna nova figura. Navyse si tvorcovia tentokrat so zakrytim toho, ze celu zostavu odkorculovavaju neherci, nedali vela prace, tretina zaberov je len na hlavy a ruky, tretina len od pasa dole a tretina z dalekej vysky, kde je bijuca do oci hlavne uplne ina stavba tela partnera. Kazdopadne, ak ste videli aj medzidiely tejto filmovej serie a netrhali si vlasy, nemusite si prilis ani tu.

Repli-Kate (2002)

Sama by som si asi nepustila, ale v telke zapnutej k inej cinnosti je to fajn.