Byl by to hřích - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Nejak prešumelo. OK parta mladých ľudí odtrhnutých z rodičovského reťazu si snaží užiť a žiť... ale nič ďalej. Pochopila som, že svet objavuje HIV a bohužiaľ ho objavujú aj oni v praxi. Len mi chýba niečo navyše, čo by prinieslo viac než tú jednovetnú pointu.

Zoey's Extraordinary Playlist - Zoey's Extraordinary Dreams (2021) (epizoda)

Strašne nemám rada, keď toto seriály robia. Po dlhej dobe nechajú hlavne postavy konečne vojsť do vzťahu, ale nenechajú im ani chvíľu šťastia v honeymoon fáze, okamžite treba drámu drámu drámu a hroziaci koniec. Načo to komu je potom? Mimochodom tá nová sestra švagrinej je dosť o ničom, len zdôrazňuje, že noví rodičia holt nemajú energie navyše, ako keby to niekto nevedel.

Berlin, I Love You (2019) odpad!

Dostala som sa len asi do stvrtky, nic mi to nedavalo, strasne som sa nudila.

Koruna - Série 4 (2020) (série)

Prvé série dávali pocit, že kráľovná je človek, a len sa snaží všetko podriaďovať korune. Tieto dve už je to len stroj plniaci funkciu koruny, s absolútnym minimom ľudskosti. Strašne nesympaticy dysfunkčná rodina, všetci do jedného. Anyway, Thatcher a Dianu si už zo správ pamätám z vlastej mladosti, tak istým spôsobom je tento dramatizovaný insight pre mňa stále relatívne zaujímavý.

Lidé jako my (2012)

Horskosladké. Pre mňa trochu zbytočný film, ale nenudila som sa pri sledovaní. Až extrémne pekní (slávni) herci a herečky aj na hollywoodske pomery, až to bolo trochu rušivé. :)

Duše (2020)

Obecne jazz mi lezie na nervy, takže v tom smere nie som s tvorcami na jednej vlne. Inak celkom príjemna rozprávočka na téma život je vzácna vec, prakticky všetkým veľmi podobná Inside Out (V hlave).

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Má to pár fajn momentov, ale aj veľa nudných. Nie som megaSWfan, takže dlhočizné zábery na troopers ako pochodujú chodbami ma proste nebavia a aj ten pokľudný štýl dialógov mi už chvíľami liezol na nervy. Takže séria dopozeraná tak nejak skôr zo zotrvačnosti a až keď nebolo vo fronte nič lepšie.