Chladnokrevně (2003)

pěkná hříčka s divákem, velice hezký obsazení a kdyby nebylo tolik zbytečných průtahů a keců okolo, šel bych víš.

Liga výjimečných (2003)

zhruba stejná blbost jako Van Helsing, ale ten měl Kate Beckinsale, takže se mi líbil víc:-)

Zelené peklo (2003)

když si odmyslíte, kdo to natáčel, tak je to celkem "příjemná" (čti nemastná, neslaná, ale nevypnu to, když už to teda běží) "detektivka"

Mizerové II (2003)

cool hlášky (teď si teda na žádnou nevzpomínám, ani nevim, jesli tam vlastně nějaké byly:-) ,ale hlavně neuvěitelně boží přestřelky! takhle nějak by měl vypadat Woo v Hollywoodu:-). Jednu hvězdu dolů, za přeslazenej konec.

Kill Bill (2003)

na tenhle film jsem se opravdu MOC těšil. bohužel to, co jsem viděl, na víc jak tři hvězdy není. Hodně me nasralo, že film šel nadvakrát. A ta černobílá "nejkrvavější scéna" mě dorazila. Nic víc, než akci a Tarantinovské hlášky jsem nechtěl a z toho jsem dostal ztěží půlku.

Škyt (2002)

Tohle se nedá moc popsat, to se musí vidět. velice zajímavý zážitek, kterému český dabing neublíží:-)

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Tak nějak film o hovně, nic moc se tam nestane, ale jsou tam fajnový bitky:-) bohužel jsem se na to dost těšil a výsledek mě zklamal, takže jsem možná trochu podhodnotil

Matrix Revolutions (2003)

Výborné triky, docela fajnové přestřelky, jedny z nejdementnějších proslovů, jaké jsem kdy slyšel (300 ukázala, že se DAJÍ udělat proslovy k hrstce vojáků, kteří jdou na smrt). Jinak (jediný!!) film, na který jsem si musel zajít dvakrát, abych se přesvědčil, že je opravdu tak debilní.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Jinak převyprávěné Desperado a El Mariachi. Tak zaoufale nevyužité podtavy jsem snad nikde neviděl:-( z "trilogie" jednoznačně nejhorší

Svět zítřka (2004)

po druhém shlédnutí za čistejch pět... tak výbornou "béčkovinu" už jsem dlouho neviděl