Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

No na tomto filme ma nič nezaujalo. Ani osud detí ani výkon Jima Carreyho. Ani scenár a veľa vecí nebolo ani vtipných čo si asi mysleli, že vtipné budú. Možno je tento film pre deti. Ak je pre deti predpokladám, že nie pre úplne malé. Tým pádom treba trochu lepší humor a trocha lepší príbeh aby sa tieto deti nenudili. Ak ten film je pre dospelých to je ešte horšie.(Hodnotenie 1,5)

Marie Antoinetta (2006)

Pekný film a také malé hodnotenie - asi je to môj fetiš. (Hodnotenie 4,5)

Kung Fu Panda 2 (2011)

Baví ale je to slabšie ako jednotka.(Hodnotenie 3,5)

Midori no hibi (2004) (seriál)

Mať na ruke dievča, ktoré ta tak neuveriteľne chce. Seijiho odmietajú dievčatá a začína byť zúfalý a cíti sa zle až sa mu odrazu na ruke objaví dievča, ktoré ho obdivuje. (Ako to vždy je to čo máme si nevážime kým čo? Možno to bude aj v tomto prípade) Toto ho samozrejme obmedzuje a Seiji na ňu nemyslí ako na plnohodnotné dievča, ale ako prekážku byť s inými dievčatami. Každému je jasné ako to bude pokračovať, ale je to tak neskutočne milé až sa to musí páčiť. Midori no hibi je vtipné a milé anime, ktoré je vhodné pre tých čo chcú vypnúť rozmýšľanie a chcú oddychovať. Počas 13 dielov sa nebudete nudiť. Predstavte si, že na vašej ruke je dievča a hľadá pod vašou posteľou nejaké zaujímavé časopisy. (Hodnotenie 3,5)

Červená Karkulka (2011)

Zo začiatku je tento film fakt nezábavný a nezaujímavý. Kto ho ale dopozerá do konca pochopí, že to až také zlé ako začiatok nebolo. Áno prvé dialógy a niektoré herecké výkony zo začiatku filmu vyzerajú ako paródia. V podstate tento film graduje s odpadu do priemerného filmu.

Super (2010)

Jediné čo poteší je Ellen Page. Ostatné ma fakt nudilo a čakal som na nejaký svetlý moment, ktorý neprišiel.(Hodnotenie 2,5)

Captain America: První Avenger (2011)

Vo filme je dobrý začiatok kým hlavný hrdina je tenký ako slíž. Potom je film len hlúposťou a až na konci je konečne svetielko, keď sa zobudí v svete ako poznáme teraz. ... (Spoiler 1 = hlúposť 1 - Keď idú na aute tak hlavný hrdina bozkáva ženu a za chvíľu je útes určite má na to čas. Spoiler 2 = hlúposť 2 - Na tom útese vyjdú kolesá kúsok von, auto sa môže prevážiť a ona sa na ňom postaví. Spiler 3 = hlúposť 3 - Keď hlavný hrdina bojuje v lietadle a uteká mu jeden pešiak on ho prenasleduje a potom narazí s tým malým lietadlom do druhého. Spoiler 4 = hlúposť 4 - Prečo vlastne musel naraziť o zem keď mohol ovládať lietadlo)

Paprika (2006)

(Hodnotenie 4,5)