Skleněný (2019)

Ne tak špatný. Bruce ale už je přestárlí na akčního hrdinu, takže tomu filmu to dost ubírá, ale náhodou se mi dost líbil James McAvoy. Vcelku dobrá pohodovka s dlouhou stopáží

Bumblebee (2018)

Hailee znám z filmu jako je hožkých sedmnáct kde opravdu hraje a hraje velmi dobře. Takže jsem ji nebral jako jednu z těch co se zviditelný na béčkovým brumbálovi, ale zase co se dá dělat. Sláva je křechká. Bohužel autobotí válka už netáhne a tady to bylo docela slabí. Filmaři už asi neví co točit.

Skif (2018)

Vcelku zábavná i když krapet předvídatelná pohádka s nedobrým koncem. Vláďa medvěd trošku přeháněl, ale jinak je Skif působivně natočný barbar conan. Za mě to nebylo na víc než 3 hvězdy, ale zrovna z toho bych si příklad nebral.

Eden (2012)

Ať žije business. Vydělávat prachy se prostě musí a ty policajtský platy jsou tak kurevsky nízký, to snad chápeš...Tak si sem tam přividělat na kolemdoucí holčičky přeci není nic špatného. Ona jen dělá, že se jí to nelíbí...Zkurvení američani.

Dívka v pavoučí síti (2018)

No tak nevím, nebylo to zlé to ne, ale za Stiega Larssona se mi líbili víc. Předloha asi není špatná, ale tady tomu přeci jen něco chybělo. Taková americká nadkravina.

Captain Marvel (2019)

Zajímavá pohádka, slaba marvellovka. Brie byla koukatelná, ale herecky se mi nelíbila. Přitom v room byla strhující. Tak třeba tady to tak potřeba nebylo, ale rozhodně to není best of marvell.

Creed II (2018)

Velmi vydařená boxérská vyvvražďovačka. Nevím kde takový chlapi berou, ale proporce Viktora Draga je neuvěřitelná. Prostě si tak trošku zahráli na rusko se vším všudy. Nemůžu říct, že by to tvůrci nějak zahambili. Byla to pěkná podívaná i když je Sylvester víc rozumnej a starej :)

Polar (2019)

Trošku mi to přípomíná nesmrtelného Johna Wicka aka babujagu. Polar sice není tak nadupanej, ale za to krásně bláznivej. Některý scény jsou tak přitažený za hlavu, že to až bolí, ale stejně jsem se na to díval rád. Netflix tentokrát mile překvapil. A film je důkaz, že i s krásný holky jako je Vanessa Hudgens, může být pěkná škareda :)

Bohemian Rhapsody (2018)

Rami Maleka jsem si všimnul poprvé v seriálu Mr. Robot, protože je mi toto téma blízké. Queeny miluju už odjakživa, takže jsem se na tenhle film hrozně těšil. Krom toho že Rami je skvělá buzna, tak to bylo prvotřídní dílo. Naprosto perfektně povedené, ale vůbec netusím, jestli to bylo umělé nebo tak jak velký Freddie žil. Zaslouží si všechnu úctu. Paráda

První člověk (2018)

Krásná inspirace, kdy by člověk neměl přestávat s úsilím i přes nejtěžší okamžiky života. Ryan Gosling je takový zvláštní, ale velmi dobrý herec. Na film se hezky kouká i když stopáž je poměrně dost dlouhá. Vidět to v kině tak se asi pochčiju, než to skončí.