Beats (2019)

Taková ta dobrá hudební klasika, ale dobře zahraná. Asi kvuli tomu to stačí. Hudba nebyla špatná, ale ani ne zvlášť dobrá, každopádně jako noční oddechovka na netflixu stačí.

John Wick 3 (2019)

Střílečka jak kráva. Ono to jde, když jeden zásobník má tak 300 nábojů. Tyhle filmy z osmdesátek normálně nefungují, ale John je hrdina jak hovado takže mu věříte že vás nakope do prdele i bez jedný ruky a nohy. Trojka této "trilogie" byla pěkně nadupaná a docela mě potěšila i Halle Barry i když je stará jak zcvrklej pomeranč. No už se těším na čtyřku až baba jaga povstane i s batmanem.

Hellboy: Královna krve (2019)

No jo prostě náš pekelný chlapeček rozbíjí smartphony...hm a co dál ?

Alfa (2018)

Ano banální kravina, která je skvěle natočená. Film tě prostě baví i když z hlavního hrdiny udělali umírajícího supermana, který nemůže chcípnout ani na mor. Je to bohužel tak, ale tady o to ani tak nejde, jde o kameru, příběh a vcítění diváka

Syn temnoty (2019)

To byla ale píčovina, jako fakt

Stranger Things (2016) (seriál)

Parádní podívaná. Přiznám se, že jsem seriál kdysi rozkoukal, ale přišlo mi to jako dětské scrifi. Náhle jsem se k tomu vrátil, protože mi to netflix neustále nabízel a všechny série jsem zkouknul doslova během asi 5 dnů. Parádní podívaná s parádními postavami. Bohužel otevřený konec třetí serie mě vytočil, zvlášť když netflix ještě ani nepotvrdil, že bude natáčet další serii :( z toho mě bolí žaludek. Jinak nemám skoro co vytknout.

Lví král (2019)

Grafika byla famozní, jako fakt lepší jsem nikdy neviděl. Bohužel příběh byl průměrný, takže tak musím hodnotit celý film i když docela nerad. Ale trošku té objektivity je nutné

Astronaut (2006)

Takové filmy mají nádech "podle skutečné události" ale nic skutečného na tom není. Ale to ani nevadí, je to příjmený dream filmík i když kapku přehnaný. Filmaři nemuseli až tak moc šetřit na efektech. Bohužel to filmu uškodilo.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Trošku nudnější na tak příšerný skutečnosti. Líbila se mi Lily asi mám pro ní slabost, ale líbil se mi i Zac a toho moc nemusím. Potěšil mě i Shaldon "Jim Parsons" i když jeho role byla dost malá. Zlo s lidskou tváří by bylo mnohem lepší, kdyby tak moc nehráli na city a ukazovali počiny Teda Bundyho i když by šlo o fikci. Jinak to tak špatné nebylo

Mrazivá pomsta (2019)

Moc nechápu proč amíci ukradnou skvělí serverský film a udělaj z ní sračku. V podstatě je to více méně klon původní předlohy, ale hroší. Rohodně Kraftidioten se mi líbil o třídu víc.