Alita: Bojový Anděl (2019)

Krásná scifi s naprosto příšerným koncem. Nevím co k tomu říct víc

Rváčův deník (1995)

Jeden z nejlepších filmů o propadu mladých grázlíků. Leonardo je neuvěřitelný herec a i když jsem si ho s tímto filmem nejprve nespojil, protože za mé ery šlo jen o debilní titanic, překvapuje mě čím dál tím víc. Kdysy jsem ho viděl ve filmu co žere Gilberta Grapea a už tenkrát se mi líbil, ale dnes už dozrál ve svém věku k velmi povedeným hercům. Rváčuv deník aka The Basketball Diaries, stojí jen na něm a je to znát. Musím si přečíst knihu.

Aladin (2019)

Tohle byla paráda, fakt jsme se moc bavili. Sice 5 stars je trošku moc a donutila mě dcera, ale až tak moc mi to nevadí. Film je totiž opravdu kouzelný a bavil jsem se od začátku do konce. Určitě to není pro drbany apod, který nepochopí podstatu filmů - pobavit.

Černobyl (2019) (seriál)

Proč se vracet filmově ke katastrofě, která se nikdy nestala ? Proč trápit chudáky rusi, když měli nejlepší jaderné elektrárny na světě ? Protože do dnes každý slyšel o Čenobylu, ale nikdo nikdy nezjistil, proč k tomu došlo. Jistě i tento seriál měl mnoho fikcí, a zprvu byl natočen jako dokumet, ale tak neuvěřitelně se to tvůrcům povedlo, že musím gratulovat. Nejvtipnější na tom je, že chudáci Rusové už připravují vlastní "pravdivou" verzi seriálu, nepochybně na rozkaz Putina. Co ale nechápu je, že do toho místa po odnátáčení seriálu vítá více a více turistů. Neponaučitelní

Čarodějky (1998) (seriál)

Po mnoha letech, kdy jsem se podíval na jeden díl...no vlastně tak 10 minut, jsem zjistil, že je to totální kravina a nechápu jak se mi to mohlo kdy líbit. Asi to je tím, že nic jiného nedávali :) Ale jasně, na tu dobu, to byl kouzelný seroš

Robin Hood (2018)

Trošku zbytečný film s efektama. Ale efekty vždycky nestačí, zvlášť když hlavní postava je tak trochu srab, co neumí hrát. Marian byla sice hezká, ale furt zmalovaná i když všude létaly třísky. No nevím nevím co bude dál

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

Po první nedokončené sérii 4* a to proto, že konec byl nesmyslný. Jinak dost připomíná seriál bansee, který se mi líbil, ale o trošku přeci jen víc. Uvidíme jestli zvládnu další série.

Souboj s rodinou (2019)

Parádní zábavná podívaná i když The Rocka tam dali spíš na pozadí, ale to vůbec nevadí. Hlavní představitelka byla skvělá a celá její anglická potrhlá rodini také :) Velmi pěkné i když se přiznám, že jsem Paige vůbec nako WWE bojovnici neznal.

Dokonalé rande (2019)

zase netflix otravoval s novým příspěvkem a protože jsem romantik jak prase musím hodnotit kladně i přes to, že celou dobu bylo naprosto jasné jak to dopadne. Laura je ale sexy dračice tak to tak musí být :)