Přátelé (1994) (seriál)

Vždy vtipný, vždy nečekaný a vždy s nadhledem. Tohle je sitcom, kerý šlape jako hodinky a nedá se mu nic vytknout!

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Můj nejoblíbenější seriál když jsem byla malá. A přiznávám, že i teď se na nějaký díl ráda podívám. Na Želvy se jen tak nezapomíná!

Milk (2008)

Úžasně natočená boigrafie o muži, který si šel tvrdě za svým. Na biografiích mám ráda, že nikdo nemůže říct "takhle by se to nikdy nestalo". Příběh Harveyho Milka je opravdu smutný, ale i velmi povzbudivý a inspirující a tenhle film to krásně bez pozlátka vylíčil. A Sean Penn je výborný herec, kterému role sedla!

Pán Domu (2005)

Na tenhle film si ani nevzpomenu. Po týdnu ani nevím, na co jsem se dívala. Proč taky? Obyčejná komedie o uječených a nafintěných holkách, které si bez mobilu nedokáži představit svět. Takových komedií je teď dost a dost. Nebýt Tommy Lee Jonese, bůh ví, kam by to režisér dopracoval. Raději ani nevědět...

Ztroskotaná láska (2005)

Jako by to točila třináctiletá holčička žrající Tokio Hotel! Jen trošku obměnila hlavní postavy. Nejsmutnější na tom je, že Jenny (neskutečně trapná) všechny své činy uskutečňuje naprosto střízlivá. Jediné plus je Jonathan Bennett jako plážový Playboy (protože to je vážně vtipné) a rozsvícení zářivky v mozku hlavní "hrdinky".

Tajemné okno (2004)

Před čtením literární předlohy: Napínavý thriller, kde člověk hodně rychle odhalí konec. Škoda. Depp je jako vždy bezchybný a celý příběh je poměrně poutavý. Po přečtení literární předlohy: Ach jo. Kdyby i ten konec natočili přesně, film by byl mnohem zajímavější. Ale tvůrci si ho asi vůbec neuměli vyložit. Je snažší o někom říct že je blázen než o tom přemýšlet. Však ono by jim to neuškodilo. =60%

Fantom opery (2004)

Muzikál, který si mě vážně získal pro svou vznešenost opery, eleganci každé postavy a krásu všech písní. Silný příběh, po kterém nezůstane jedno oko suché. Mám ráda původní knihu od Gastona Lerouxe, mám ráda soundtrack, mám ráda samotný charakter Anděla hudby. Ráda se podívám vždy znovu a znovu!

Rychle a zběsile (2001)

První a asi i nejlepší film celé série. Když nám každý charakter připadá osobitý, každý výstřel krásně znějící a každé auto autem snů. Mám ráda tu akci a ty ilegální honičky v nablýskaných autech. Nedá se popřít, že film má své kouzlo.

Do hlubiny (2005)

Nemůžu si pomoct, ale když se kouzelná představa mořského ráje neohrabaně překulí ve zběsilý boj o život, něco nehraje. Ze začátku to vypadá jako poznávací zájezd do hklubiny a pak následuje zjištění, že neumíte plavat. Možná to tu trochu jistí sympatičtí herci...

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Nádherný a tragický muzikál z pochmurného prostředí Londýna. Jsem si jistá, že kdyby to netočil Burton, nevyznělo by to tak dokonale. To je prostě režisér s charakterem a jeho spolupráce s Deppem prostě musí dopadnout skvěle! Úžasné kulisy, úžasní herci, úžasná hudba. Není co dodat!