Umučení Krista (2004)

Áno je komerčný, ale je zároveň pravdivou a realistickou výpoveďou niečoho, čo sa pravdepodobne stalo. V priehrští balastu, ktoré nám bežne podsúva halivúd, je tento kúsok absolútne to najlepšie, povýšené, na filmové umenie.

Škriatok (1995) (seriál)

Tento seriál som mal rád. Bol to pre mňa napínak a zároveň zábava. Snáď jediný SK seriál, ktorý sa podaril

Světlo ve tmě (2006)

Prvá polka z 4*, druhá za 2* ... a tie vysledne tri sú za krasnu prirodu, za krasnu hudbu a za občasné napínavé momenty.

Freddy versus Jason (2003) odpad!

Bola to fakt sila. Plytkosť akou oplývali všetky postavy a priehladnosť vrážd a deja bola až zarážajúca. Krv snáď striekala aj z malíčka na dialku niekoľkých metrov. To je niečo, čo ja nemilosrdne posielam tam, kam to patrí. Do odpadu.

Vzpoura ve věznici Carandiru (2003)

Nemám čo dodať, Mesto bohov bolo iba o kúsok lepšie, ale tomuto filmu musím jednoducho musím dať plné hodnotenie ... je to perfektne natočená vezeňská dráma. Mám rád mimoamerické filmy.

Wolf Creek (2005)

Dosť drsný film, ktorý ma šokoval faktom, že je natočený podľa skutočnej udalosti. Herci čarovne prehrávajú a chýba tomu atmosféra a beznádej prvého Blair witchu, ale tá snaha je sympatická a nepríklad aj za naádherné obrazy z odľahlej austrálie dávam 3* a myslím, že zaslúžene.

Pearl Harbor (2001)

Akože toto bolo prehnané, nudné, naivné, plytké a ja neviem čo ešte....dva body, jedine za titulnú skladbu a za efektnú scénu napadnutia PH....inak nemilosrdne odpad

Nightwish: From Wishes to Eternity (2001) (koncert)

Nemôžem si pomocť,ale toto bolo ovela lepsie ako ten zaznam z Holandska 2005. Perfektná hudobná a zvuková stránka (niektoré skladby lepšie ako v originály, anríklad záver Beatu of the beast ;) a Pharaoh sails to Orion, aj to bolo krajsie zahrate v koncertovej verzii ..) čo k tomu dodať....krásna Tarja a perfektní ostatní hudobníci. Bravo, bravo, bravo .... .... no a DEATH BOYS POEM RULEEEEEEZZZZZ....najkrajsia skladba od nich ....

Den zlomu (2003) (TV film) odpad!

Preboha,....to snaď nie je možné aby toto niekto myslel vážne???!!! Tak som sa nenasmial už hodne dlho ... tie "fantastické triky" ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Matrix (1999)

No čo k tomuto dodať...je to jeden z najlepších filmov aké som kedy videl a aké boli kedy natočené. Čo sa stalo s Wachowskimi? Prečo netočia dalej niečo nové ?