Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal, to, na co jsem se těšil. Děkuji a prosím chci jít za 3 roky na díl s číslem 4.

Den po dni (2023) (seriál)

"Dobře že jsme měli evakuační cvičení minulý týden." "Pane, pane, naměřili 620 a maximální přípustná hodnota je 470." "Komotyko, vysvětlete mi, co to znamená?" "Pane, to znamená, že se reaktor může poškodit." "A když se poškodí, bude v něm díra?" "Ano pane." "A je to bezpečné?"

Chalupáři - Smírčí soudce (1975) (epizoda) odpad!

Jediny zoufaly dil z Chaluparu. Uvresteny cholericky cigan totalne kazi dojem jinak legendarniho serialu.

Kancl (2005) (seriál)

Dokonalá satira a slzavá vzpomínka na dobu, kdy USA byla ještě země neomezených možností bavící se černým humorem. Dnes nemyslitelné. Vlastně je zázrak, že Kancl je stále možné v Only Black Lives Matt... pardon, v USA, vysílat. Určitě se ale v brzké době najde spousta pobouřených homosexuálů, transexuálů a mikrovlnek s šesti vagínama, na jejichž popud se seriál stáhne z nabídky.

The Last of Us (2023) (seriál) odpad!

Tak nějak někdo někam jde a za 9. dílů tam možná dojde. Po cestě si povídá, aby to rychleji uteklo. Vskutku zábava.

Bullet Train (2022)

Co takhle zajít po čase do kina? Ani nevím, co dávají. Třeba tohle. Omg, akční film s čínskými titulky. No nějak to tu vydržím... Moment, to je Brad Pitt? Aha. Joey King? AHA! Tohle byla i výjimečně vtipná scéna. A tohle taky. Moment, moment, to je docela prdel...

Lost Highway (1997) odpad!

Utahané psycho bez myšlenky. Ztráta času.

Batman (2022)

Nekonečná nuda. Hvězdička z lístosti. Neutkvěla mi v paměti jediná scéna.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Snůška depresivních debilit. Za diletanstský název knihy už Hartl dostal za uši, ještě by zasloužil 20 na holou za filmové zpracování.