O poklad Anežky České (1993) (pořad) odpad!

A pane Jaroslave, jestli pak víte jak se jmenovala přítelkyně Jana Ludovíta z Lobkovic, se kterou se za zády manželky Elišky Kolárové ze Lhoty scházel? Áá naše krásná asistentka už vám nese žeton, gratuluji. Vskutku napínavá soutěž.

Noc s Andělem (1999) (pořad) odpad!

V nabídce jsou rozhovory a písničky na čt2. Nebo už máte nudnější program na sobotní večer?

Let 29 (2005) (seriál) odpad!

Často se mi seriál Let 29 pletl s českou verzí Trosečníka... Ale co, odpad jako odpad.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Kvalitní kuchařku dnes koupíte i za 39 Kč. Nevidím tedy důvod zasírat televizní program.

Zlatíčka (1998) (pořad)

S babičkou jsem se rád zasmál. Spíš krásné vzpomínky než kvalita.

Fotr je lotr (2000)

Seznámení se s otcem snoubenky doufám neprobíhá vždycky takto. Místy typické anglické situace vyvolávající úsměv. Nic extra. Klasické dvě hvězdičky!

Mlha (2005)

Místo: Přímělkov, čas: 01:00: Z ryb od řeky mě vyhnala nějaká ondatra tajemně šustící v tmavém rákosí za mými zády. Doufám, že ondatra... A abych nebyl posranej málo, připosral jsem se ještě po návratu u sledování mlhy. Zasraná noc!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Byl to jízda vlakem, zdlouhavá a nudná. Po hodině jsem si dal pauzu. Číslo 1 na CSFD přeci nemůže být taková nuda. Po třítýdenním odpočinku jsem dokoukal rozkoukané. No, závěrečná půlhodina stojí za 1 hvězdu, ale překvapivý zajímavý dárek při vystupování z vlaku, který směřoval od nikud nikam a přesto jízda trvala přes dvě hodiny, to nenapraví...