Norimberský proces (1961)

Absolútne dokonalé! Niet jedinej zbytočnej scény, jedinej zbytočnej vety - asi najzaslúženejší oskar za scenár čo som kedy videla. Herecké výkony mrazivé a strhujúce. Absolútny súhlas s Exkvizitorom P.S. Tiež študujem právo, možno to nedokážem až tak objektívne posúdiť, ale zapôsobilo to na mňa asi ešte viac ako Schindlerov zoznam, ak ide o zobrazenie 2WW atď.

Sedm dní (1998) (seriál)

na nudný markízacky večer ako vyšité! jednoducho bežný seriál ktorý núti človeka pozerať nasledujúcu časť lebo "musí" vedieť čo bude ďalej

Jesse James (1995)

dá sa to prežiť ale iba keď sa veeeeeľmi nudíte

Ripleyho hra (2002)

Ripleyho hru som videla pred Talentovaným pánom R., takže o Ripleyim som vedela len to, že je to nejaký chladnokrvný zabijak ,ktorého hral Damon. Takže som v podstate nič neočakávala, ale tento film ma fakt prekvapil presnejšie John Malkovich ,je jasné, že je skvelý herec a aj priemerný film vytiahne min. o 1*, ale tu "ťahá" celý čas, no aj Dougray Scott sa prejaví celkom pozitívne. Odporúčam nielen fanúšikom Malkovicha , ale je to predsa len TV- B takže ****

I'm with Her (2003) (seriál)

Po dlhom čase nejaký vtipný sitcom, ktorý prida tehličku do diery po Priaťeľoch. Aj keď u mňa patrí do kategórie B spolu s Dharmou a Gregom.

Felicity (1998) (seriál)

Prvých pár častí sa ešte "dalo" dokonca ma občas bavili, potom sa to už len zhoršovalo až sa niektoré epizódy dostali do tesnej blízkosti telenoviel. Takže na začiatku **** ku koncu *, výsledok**.

Láska nebeská (2003)

Táto úžasná mozaika príbehov nabúrala môj vianočný výber a ocitla sa v spoločnosti filmov ako S tebu mě baví svět alebo Tři oříšky pro popelku(nie že by s nimi mal niečo spoločné). Dôvody anglický film, romantická komédia, skvelý humor skvelí herci..Škoda, že niektoré príbehy nedostali väčší priestor, no nie každý vydrží v kine alebo pred tv viac ako 2h, ešte šťastie, že existujú DVD s bonusmi(kto videl vie o čom hovorím). Predpokladala som, že po štvrtýkrát ma to baviť nebude, mýlila som sa. I LOVE this film too :)