Život ve hvězdách (2018) (pořad) odpad!

Nic netrvá věčně.. V tom životním koloběhu televizní obrazovky dojde na každého, dřív nebo později, i na zoufalou Petru Svoboda.. Podobně jako na všechny, které milovaly davy před ní, a pak už ani pes neštěkne.. Díkybohu za ty naše celebrity !!

Ordinace v růžové zahradě - Naděje umírá poslední (2019) (epizoda) odpad!

"Víte, paní doktorko, já mám hroznej strach !! Musím s váma mluvit !!" - "A nechceš radši maminku ??" Ptá se psycholožka adoptovanýho děcka, které jí volá !! Stačí ?? Ne ?? Tu psycholožku totiž hraje Jana Paulová !! Jak je jejím zvykem navíc dost špatně !! Stačí ?? Mně ano !!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Ordinace v růžové zahradě.. Fenomén, který však svou zhovadilostí dalece překračuje únosnou mez, kdy by byl ještě vůbec nějakým způsobem kritizovatelný.. Nicméně lze vůbec telenovelu, u níž nejde o nic jiného než nasytit své diváky, či spíš konzumenty, dalšími a dalšími nesmyslnými epizodami překotně chrlenými, nějak omlouvat ?? Těžko.. Špatně napsaná, veskrze špatně odehraná, což jednomu však hlava nebere, bezezbytku špatně zrežírovaná melodramatická mixematóza, v níž se diletantsky, přesto však důsledně jako málokde, rezignuje na základní standardy řemesla i vyprávění, vnitřní i jakoukoli jinou logiku, psychologii postav, či sebemenší kvalitu filmových postupů.. Absolutně zoufalá srágora bez jakékoli výpovědní hodnoty v kýčovitých kulisách.. Zlatej, ty vole, patlal Dietl s jeho krajní Nemocnicí, která to celé tak nějak odstartovala !!

Sex ve městě - Královny dramatu (2000) (epizoda)

"Představa, že bych Aidena mohla ztratit, mi náhle zcela vyrazila dech.. Zatímco Miranda se dech snažila zadržet v blízkosti Steveova spodního prádla.." ;)

Snídaně (1994) (pořad)

Zlatá Snídaně s nohou !! ;)

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Další nesmírně perverzní televizní fenomén, takové novácké Prostřeno..

MOST! (2019) (seriál)

Když se jeden sejde s hodnocením Livingdeada, není mu z toho moc dobře, ovšem tady je to Dost! špatné.. Crazy sice jako Průša, tentokrát ovšem o Kolečko míň.. Takový voříšek, co štěká, ale nekouše..

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

"Ukaž, jak dělaj ten spodek, voe !!" ;)

Sezame, otevři se (1969) (pořad)

Těmi čtyřmi tisíci epizodami všem vytřeli plyš !! A fakt, že Bert, Ernie a spol si v Hanebných plyšácích pěkně zanadávali i zasouložili, jen dokazuje, proč ho tradičně vykradli i Čechoslováci se studiem Kamarád..