Donnie Darko (2001)

Jestli jsem tenhle film pochopil to sám nevím, ale jeho tajemnost, atmosféra a "Twin Peaks šmrnc" jsou naprosto dokonalou básní. Nepřítomný pohled Jaka Gyllenhaala a jeho králičího přítele budu mít před očima ještě hodně dlouho.

Pelíšky (1999)

Velmi příjemná podívaná, která nam přibližuje nejen dobu v níž žili naši rodiče. Lehce sentimentální atmosféra na člověka dýchne při každém shlédnutí a nikdy to neomrzí. Jeden z nejlepších českých filmů vůbec.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Celkem solidní popkorňák, který (ne nijak výrazně) zaostává za původními filmovými počiny. Příběh samotný je klišé jako vystřižené a celkem nepochopitelně je tu nevyužit potenciál Jeta, který je tu místo sebe samotného ztvárněn výhradně počítačem. Také osobně nemám rád záměny herců u postav, ale narovinu, kdo by to Rachel zazlíval. Pokud máte rádi oddechové filmy nebo patříte k mladší generaci, nová Mumie se stane ve chvilkách nudy snesitelnou porcí zábavy

L. A. - Přísně tajné (1997)

Famózní herecké výkony, skvělá výprava a ten styl! Pro mě nejlepší film co v tomto žánru najdete.

Schindlerův seznam (1993)

Spielberg nám ukázal, že lidskost a přátelství neumírají i v té nejkrutější době...

Sedm (1995)

Se7en je legenda, Pitt i Freeman jsou skvělí ale něco tomu chybí. 85%