My dva a křen (2006)

Tolik jsem se zase nenasmála, nic moc zásadního se tam nestalo a asi si ani nebudu pamatovat, ze jsem ten film viděla

My Fair Lady (1964)

To už musí být fakt pecka, abych dala muzikálu lepší hodnocení. Tohle je klasika a bohužel také muzikál. Tak nic, no. Nelíbí.

Na doraz (2010) odpad!

Další odpad v mé sbírce. Mrzí mě to vůči lidem, kterým se film líbil, já ale musím říct, že prázdnější, stupidnější a trapnější film jsem dlouho neviděla. Pořád jsem čekala, kdy se film rozjede, kdy bude ta sranda, ty fórky - když jsem si přečetla, že se jedná o komedii. Po několika desítkách minut jsem si řekla, že se možná spletli a je to drama. Když jsem ale uviděla scénu SPOILER: kdy masturbuje hrdina i pes v autě!!! tak jsem pochopila, že film je skutečně odpad. Tento výjev z hlavy už nevymažu, škoda.

Nadpozemská říše víl (2011) (divadelní záznam)

Nejdříve mi přišlo paradoxní, že jdu na balet do kina. Nasazuji polarizační brýle a čekám na záznam ve 3D ze slavného ruského divadla. Balet byl ale pro mě velmi příjemné překvapení. Nikdy jsem si balet tolik neužila - obvykle sjem seděla někde vzadu a ani jsem nerozeznávala obličeje tanečníků. Nyní to bylo jiné - sestřih záznamu dával možnost sledovat balet jak v celcích, tak téměř v detailech, kdy bylo možné sledovat výrazy v obličejích tanečníků a dokonalost ladných baletních pohybů. Troufám si říct, že balet v kině ve 3D je mnohem lepší zážitek, než skutečně sedět v divadle a sledovat balet přímo!

Náhradnice (2011)

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Vtipné momenty, super nápady a všechny ostatní vedlejší postavy měly charakter a nebyly jen ploché křoví. A samozřejmě David Tennant. Já su něco podobného, jako ta baba (ne ta hezká), takže jsem se nad tím rozplývala, chápete mě?

Náhradníci (2009)

Nu, naše konzumní společnost asi potřebuje takové konzumní filmy, kdy SPOILER hlavní hrdina stisknutím jednohoo tlačítka zachrání svět. Na druhou stranu to nebyl až tak špatný nápad, kdy lidé používaj náhradníky ze strachu před světem. Jinak to byla prakticky tuctová kriminálka s hafem efektů.

Náhradník (1975)

Vcelku vtipná komedie plná lapálií, transvestitů a veselého, pohybově nadaného Pierra. Na scénu s vanou si pamatuju velmi dobře.

Na každého jednou dojde (1960)

Film jsem shlédla celý, ale už jsem asi zvyklá na nynější akční krimi komedie, takže pomalý spád a těžkopádné fórky mě moc nebavily :(

Naked (2017)

Docela zajímavý nápad, fandila jsem mu, kdy se mu to povede, ale fakt nechápu tu americkou posedlost svatbami a slibem a temahle věcma.

Napříč časem (2009)

Tento pohádkový snímek mě mile překvapil, Je sice trochu přitažený za vlasy, ale jako tajemná pohádka a dobrodružný filmeček potěší.