Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (2009)

Pškná akční pohádka velmi umělecky a originálně vyrobená. Nemám výhrad. Na filmu je vidět, že animátoři si celé dny hráli a bavili se a čiší to z toho filmu. Ne jako z těch amerických filmů, které chtějí vytřískat co nejvíc peněz za co nejkratší dobu a pro animátory ej to jen rutina a dřina.

Na pytlácké stezce (1979) odpad!

Kdo si myslí, že základem úspěchu filmu je kluk, děda, příroda a pes a dále nezáleží na ději, tak nerozumí filmu!

Na samotě u lesa (1976)

Velmi pohodový film, kde jde spš o atmosféru, než o děj. Vždycky mě pobaví a hlášky se zaryjou do poodvědomí, ani nevíme jak.

Na stojáka (2004) (pořad)

Některé jsou povedené, některé méně. Po e-mailech a internetu jich krouží desítky a lidi se smějí, až se za břicho popadají.

Naše dovolená a jiné pohromy (2014)

Docela citlivý film o tom, jak deti přijímají smrt blízké osoby. Dospěláci můžou leda tak čumět.

Na šikmé ploše (1927)

Trochu naivní film se zdlouhavými a někdy i totálně zbytečnými scénami, které nesouvisely s dějem. Hitchcocka ani za nehet :D

Našli mě naši (2006)

Takove stupidni to bylo, ale misty jsem se zasmala, to jo.

Na tuhle nemám (2010)

Ale tak milá komedie o loservi, co sbalí pěknou fešandu. Musím říct, že například od filmů "Švihák iťák", "Kuffs" a jiných podobných s námětem, že trapný outsider sbalí pěknou kočku, nebo se stane slavným apod., tenhle balík byl docela sympatický a mile roztržitý. Dobře se na to koukalo a řekla bych, že je to milý film na sobotní dopoledne :)

Na tu svatbu (2002) (hudební videoklip)

Nejlepší videoklip na světě!!! Jeden čas jsem to musela vidět 20X denně!! A 6 LÁÁÁÁÁÁĎůůůůůůůůů

Nauka o snech (2006)

Moje sny jsou teda šílenější, ale myslím, že fim vypovídá o tom, že každý člověk je jiný a každý je svým způsobem dítě, co si hraje jak v reálu, tak ve snech. Jenom někdo je ve svých snech utopen celý život a jiný si své sny ani nepamatuje.