Neskutečné historky (1976) (seriál)

Humoru je tam plno, ale asi to není můj šálek čaje :(

Nesmiřitelní (1992)

Místy jsem se trochu nudila, ale pak mi došlo, že to není klasický akční western, kde se chlapi pobijou a jedou dál. Film se snaží ukazovat skutečný život a skutečné chlapi, kteří nejsou jen chladnokrevní zabijáci, ale i citliví hoši, co můžou mít strach. Mám pocit, že každá postava měla nějaký charakter a nějakou odvahu a nebyl to jen ten zlý divoký západ.

Nesmrtelný (2015)

Jo, to bylo dobře akční. A zajímavý nápad. Takový thriller oddechovka.

Nestyda (2008)

Tak to mě teda hodně pobavilo - skvělý vtipný humor, parádní příběh a některé hlášky i gagy mi fakt utkvěly v paměti! Hřebejk si u mě teda pěkně šplhnul a ráda se na film podívám zase :)

Neuvěřitelná cesta (1993)

Nenávidím mluvící zvířátka, které "mluví" když jim produkční nebo jiný člen štábu hodí kus žvance do tlamy a děsný dabing tomu ještě dodá "šmrnc". Doufám, že mluvící zvířátka zůstanou u Disneyho a tím to hasne!

Nevíte o bytě? (1947)

Skoro podprůměrná komedie s romantickým nádechem. Moc vtipnu nepobrala, na druhou stranu krásně rekonstruuje problém dané doby - nedostatek bytů.

Next (2007)

A to si mám jako domyslet, jak tu bombu najdou, jo? No, ale napínavé o bylo, i romantické.

(Ne)zadaní (2013)

O čem to vlastně bylo? Kruci, i v romantickém filmu se dá vymyslet nějaký děj. Tohle je shit pro baby, kterým stačí hledět hodinu a půl na hezkého modrookého herce a už je jedno, jestli se tam něco děje.

Neznámý (2011)

Nejvíc mě na těchto filmech irituje, že pokud chci někoho zabít, tak mu nevysvětluju proč, nelíčím mu minulost a důvody... prostě ho odprásknu, ne?

Nezvratný osud 2 (2003)

Promyšlené děsivé, z divákova hlediska neočekávatelné zvraty v nezvratném osudu. lepší, než jednička!!! Hlavně úvodní scéna s kládami. Víte, že klády normálně neskáčou? Ty se jenom kutálí, proto do filmu použili plastové klády :)