Sherlock - Série 1 (2010) (série)

Dlouho jsem se tomuto seriálu bránila kvůli fanouškovské základně, který úplně šílí po hlavních hrdinech. Navíc se mi příčila myšlenka umístění klasického Sherlocka do současnosti. Kupodivu mě zpracování a scénář nesmírně překvapil. Bohužel stala jsem se taktéž fanouškem a třesu se na další díly. Dokonce jsem se koukla i na Pilot, který nebyl oficiálně odvysílán :)

Sherlock - Série 3 (2014) (série)

Svatba Sherlockova přítele se záhadnou ženou, slizký záporák a všechno, co tam má být, tam bylo. Spokojená su.

Sherlock - Série 4 (2017) (série)

V této sérii se Moffat už trochu zbláznil. Náhody, které jsou dopředu naplánované už nedávají moc smysl a je to trochu překombinované. Ale stále jsem se těšila a byla uspokojena :D

Showgirls (1995)

Myslím, že je to film spíš pro kluky, než pro holky. Soulože byly fajn, ale jaksi tomu filmu něco chybělo...asi myšlenka...

Shrek (2001)

Prostě super, bez chyby, nemám slov

Shrek Třetí (2007)

I přesto že si tvůrci dali záležet s ještě lepší a propracovanější animací, bohužel na tu skvělou jedničku plnou překvapení to nemá. Mám pocit, že v trojce divákovi narozdíl od dvojky a jedničky něco chybí a myslím, že je to tím, že ve trojce nepřibyde žádná nová zásadní postava. Divák také čeká celý film na potomky Shreka a Fiony, kterých se dočká až na konci filmu. Ale i tak se mi to líbilo :)

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Pěkný film na počest Wintona dokumentárního rázu. Na české poměry skutečně povedený kousek, bohužel mnou neoblíbená tématika.

Silnice (1954)

Zásadní ídílo, alespoň podle knihy Plažewského "Filmová řeč" (bible filmařů) - podle mě jde o super příběh a skvělé zpracování!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Když mám depčičku, jeden nebo dva díly vše spraví