Surfařka (2011)

Nejhlubsi poklona opravdove Bethany. To co dokazala je neskutecne. Bohuzel film je plny klišé žvástů a kryptonabozenskych buržoázních škvárů, škoda. Ze surf prostredi je pro me zatim nejlepsi film Chasing Mavericks.

Origin (2018) (seriál)

3* a to jen pro to, že ve chvíli,kdy začal být seriál opravdu zajímavý,tak skončil. Jinak celkem zábavná space soap opera. Hodně mi to to připomínalo seriál Lost a to včetně konce, který byl opravdu k na...hněvání :)

Ten, který přežil (2015)

Skvely napad hned na zacatku s grafem,jen skoda,ze jsme se nedozvedeli vic o tom,co se stalo. Jinak to bylo moc pekne a duveryhodne natocene,ale necekejte zadnou jizdu. Je to spis psychologicky film,ale vtahne vas to. Snimek z jineho soudku na uz tisickrat pouzite tema.

Jiná země (2011)

Postavy a herecke vykony byly genialni. Jak tady ruzne ctu,ze to nebylo napinave,tak nemuzu nez nesouhlasit. Napeti s ocekavanim byla doplnena o hustou atmosferu a velmi verohodne sceny a cele dohromady to proste chcete videt. A vubec nevadi,ze sci-fi to jen lehce olizlo :-)

Město Ember (2008)

Je to pohadka a jak je u pohadek zvykem,vubec nedavaji smysl. Pro decka asi dobry,ale stejne bych jim radsi poustel nekonecny pribeh. Herci nic svetobornyho nepredvedli,postavy jsou hrozne nudny a ten kluk v hlavni roli je strasnej vocas. Par napadu s mestem bylo fajn,ikdyz to taky nebylo nic novyho.

The Guest (2014)

Jak se do toho zacali cpat z MP, tak to ztratilo na puvabu. Misty mi to prislo hodne komiksove,misty zase komicke a i predvidatelne,ale rozhodne to neurazilo. 70% si na csfd rozhodne zaslouzi. Jo a nevim proc,ale casto jsem u toho vzpominal na terminatora II. Tim palcem hore v zaveru me uplne utvrdil :-D

Teror (2018) (seriál)

Mrazivé! Nic prijemneho,urcite ne pro slabsi povahy. Pribeh,atmosfera,herecke vykony a vsudepritomna zima jsou perfektni. Amputovanych koncetin,nebo rovnou kusu lidi, se opravdu nesetrilo... Shlednuto behem jednoho dne,kdy jsem nemohl spat,tak jsem zabijel cas a uz to znova videt nechci :-)

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Totalni gumarna. 1 hvezda jen za to,ze se tomu musi clovek smat

Ajťáci (2006) (seriál)

Genialni serial se skvelym scenarem a jeste lepsima postavama. Od 2. serie se to poradne rozjede. Tohle nikdy neomrzi. Jo a nemusite o IT vedet vubec nic,aby jste si to uzili.

Deadpool 2 (2018)

"What the fuck is dubstep?" *** Pokud by film mohl byt hudbou,tak jakožto posluchač dubstepu :-D, musim rict,ze deadpool 2 ma k dupstepu asi nejbliz. Byla to vtipna podivana,stoji za shlednuti.