Druhý život (2010)

Nedokoukal jsem to a to mám takový témata rád.. Japonci jsou prostě divný, Tomio Okamura by to možná do konce dal, ale já ne. Hodnotit to nebudu, viděl jsem asi půlku a teď toho lituju.

30 a půl metru (2008)

Tak 2 a půl... Nejlepší scéna je když poblázněnej duch trošičku profackuje týpka s kterym se hlavní hrdinka vyspí, jinak je to chvilkama nuda, každopádně na průměr to dosahuje.

Hotel Transylvánie (2012)

Ale jo líbilo se.. Ty zombíci jsou úplně nejhustší, velká škoda, že dostali jen tak málo prostoru. Ty jejich nepřítomný výrazy jsou boží..:oD

Hombre (1967)

Westerny nemám rád a tenhle jsem si pustil jen kvůli tomu, že v něm hraje Paul Newman. Bez něj bych to asi jako u ostatních westernů po pár minutách vzdal.. Vydržel jsem až do konce a Newman opět dokázal, že to byl Pan Herec...

Můj soused zabiják (2000)

Kdo má rád postavu Chandlera Binga z Přátel, tak není co řešit.. Ty co tu dávaj jednu hvězdičku nemůžou mít žádnej smysl pro humor.Hawk.

Larva (2005) (TV film)

Sice to vypadá jako film natočený v 80.letech, ale zase taková blbost jak tu s toho dělá většina to není... Chce to mít taky svůj názor a ne se opičit podle ostatních. Za mě 40% bez problémů.

Případ číslo 39 (2009)

Tak 3 a půl a dal bych i čtyři, ale to by tam musela hrát sympatičtější herečka než je Zellwegerová!

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Já westerny nemám rád, ale tohle snad ani jako western neberu.. Tohle je prostě skvělej dobrodružnej film, plnej indiánů a banditů zasazenej do krásný přírody.. Vždycky jsem chtěl mít oblečení jako Vinetou..:o) Hudba ve filmu je taky skvělá. Prostě můj nejoblíbenější díl.

Kazatel (2011)

Tak tohle ne! Jediný co potěšilo, tak ty obludy alá Pád do tmy, jinak je to neskutečná hovadina, kterou těch pár triků nezachrání.. 3D až na pár záběrů zbytečný. Někdo se tady diví nízkému hodnocení, já se naopak divim, že to má tak hodně! A co ten konec? Snad nechtěj natočit i dvojku? Tu bych už nedal ani po kýblu piv.

Trosečník (2000)

Tom Hanks je pan herec, utáhnout skoro celý film sám a přitom nenudit..Palec nahoru, jinak to nemá moc cenu komentovat, to se musí vidět.