Zběsilý útěk (2006)

"Jedna sportovní taška NIKE - 60 babek. Jeden mobilní telefon Nokia - 100 babek. Jedna unce semtexu - 500 babek. Likvidace zkorumpovaného poldy ... kurva, k nezaplacení."

Hříšníci a svatí (2010)

Takhle to dopadá, když si již tak dost velcí kluci hrají na ještě větší.

Odpočítávání (2010)

"Mr. Younger, are you ready for this? No. No one ever is. All your worst fears, all your nightmares are right here.."

Den Šakala (1973)

Kniha perfektní, film jí nesahá ani po kontníky.

Na tuhle nemám (2010)

Kravina, ale jak zábavná kravina."Nic teploušského na tom nevidím. Až na to, že necháváš hetero ženatého chlapa, aby ti holil koule. Ale myslím, že díky tomu jsi jeden z největších macho na světě."

Harry Brown (2009)

Proč má hlavní hrdina na plakátu k filmu v ruce takovýhle kanon, když pak používá jen stříkačky, to mi zůstane záhadou. První polovina vyloženě nudná, ničím zajímavá. Ve druhé části se film rozhýbe, ale stejně měl Harry zůstat raději u šachů.

Souboj Titánů (2010)

Sračka. Jedna hvězda za ty tři pivka s kamarády po projekci.

Generation Kill (2008) (seriál)

"I know, man. I am seriously impressed. Taking dumps under pressure, man, that is our Iceman's Achilles heel. Or Achilles' asshole. Holy shit, Brad's our Achilles anus."

We Shoot with Love (2009)

První scénka přesně ukazuje lovecké taktiky mého kamaráda Tomeshe, kterého interně přezdíváme Boban. Dokonce i tu knihu si koupil.