Úsvit (2023) odpad!

Hudba prekryla vacsinu dialogov. Prd bolo rozumiet. Dej o nicom. Krenkova o nicom, dramaturgia ziadna, dialogy(tie, ktore bolo pocut) boli zalostne.

Barbie (2023) odpad!

Ked chce niekto uchopit eidos dnesneho Hollywoodu nepochybne ho najde v tomto veldiele pre nenarocneho divaka

Agáva (2016) odpad!

Najhorsie na tych filmoch je to, ze ked sa niekomu nepacia bude oznaceny za diletanta co nerozumie vysokemu umeniu, dialogovym inotajom a hravym provokaciam, ktore reziser pouziva. Mne to prislo ako projekt, kde si skupina zasluzilych umelcov zmyslela podojit rozpocet rtvs a audiovizualneho fondu, zaspominat si na stare casy a popritom ocekovat kozy mladych slovenskych heeeeereciek. Ale treba najst aj pozitivnu stranku, ktorou bolo to ze som neprispel dvakrat na tento blud aj navstevou kina. Sulaj sleduje Jakubiskovu cestu. S pribudajucim vekom kvalita filmu dole a rozpocet filmu hore.

Highlander 5 (2007) odpad!

Vrchol stupidity. Kazda sekunda tejto zlataniny bola konstatnym sebaznicujucim utrpenim. "Herecke" obsadenie zufale ale to cudo co hralo akoze zaporneho hrdinu tak to tomu nasadilo korunu. V latexe obaleny albin ktory sa pohybuje ako electro-boogie dancer naviac v bojovych scenach v zrychlenom pohybe---toto vymysliet to chcelo urcite poriadnu davku "kreativneho myslenia". No a ti Macelodovi spolubojovnici to je kapitola sama o sebe... Skutocny odpad, ktory patri na smetisko filmovych dejin.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Tento film má zrejme význam asi len historický. Pre klasického diváka nepozerateľné. Asi to bolo určené len štamgastom. Zaujimavý koment:YURAyura

Šerifové (1998)

Prečeste les, urobte okruh 15km, uzavrite mosty a doneste mi vzorku pôdy z každňych desiatich metrov. Nájdite každú veveričku a zistite či zapadá do koloritu krajiny. Trochu prehnané ale pozerateľné.