To byl zítra flám (2010)

Hodně velká bída.Moc jsem od toho sice nečekal ale že to bude takhle marný... a přitom námět to nebyl úplně špatnej.Holt zas jedna promarněná šance.

The Butterfly Circus (2009)

Úžasný.Nédávno jsem četl skvělou knihu od Eduarda Basse Cirkus Humberto a tak jsem byl zvědavý i na tenhle fílmek.A rozhodně nelituju.Nádherný,dojemný ...no radši se koukněte sami.

Czech Made Man (2011)

Budař jede jak blázen a je fakt sranda ho sledovat a hlavně poslouchat.Pár dobrejch hlášek a životních mouder ale jako celek nic moc.Chtělo to trochu víc zapracovat na příběhu.

Dororo (2007)

Hmm po slibném začátku sešup do vod barevné nudy a konec už mě vůbec nebavil.Přišlo mi to hrozně uhozený a dlouhý a to jsem si i nachvilku zchrupnul (asi pro to že to bylo tak moc napínavý).Prostě tenhle film mě fakt neoslovil.Dvě hvězdy za pár zajímavejch scén ale je to film tak na jednu.... a taky jí nakonec dávám.

Zakletý v čase (2009)

Četl jsem hodně povídek a viděl i několik filmů s tématikou cestování v čase,ale tohle bylo asi její nejpitomější využití.Tahle slátanina sci-fi a romantiky mě rozhodně neočarovala.

Troopers (2011) (seriál)

Výbornej seriál,fakt se bavím.

Taková normální rodinka (2008)

Blbost která paběrkuje na jméně skvělého seriálu.Další naprosto zbytečnej počin České Kinematografie.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Nijak zvlášť mě to teda neoslovilo.Podíval jsem se na první tři díly(a to hlavně protože tam hrají Ed O'Neill a Sofía Vergara) a víc už ani vidět nechci.V dnešní době,plné spousty kvalitních seriálu,mě tenhle prostě nepřesvedčil.

Cashback (2006)

Svěží,vtipná a hodně netypická romantická komedie,jestli se to tak vůbec dá nazvat.Mě opravdu nadchla.

Viděl jsem ďábla (2010)

Hodně hustej film o pomstě,která se ale trochu zvrhla.Sice dost brutální ale s dobrou zápletkou,narozdíl třeba od Ichi the Killer.