Souboj Titánů (2010)

Dych berúca akcia! Úžasne využité 3D! Geniálna atmosféra! Perfektný scenár! Ne, ani jedno z toho v tomto filme nenájdete. Titáni su pre mna velkým sklamaním. Na film som sa hodne tešil, a naozaj som chcel aby bol dobrý, lenže, on fakt nieje. Nenudil som sa, o to pokoj. Lenze tak nehorázne tupý scenár, sprasenie gréckej mytologie, nesympatického hlavného hrdinu a narýchlo dorobené 3D ktoré je absolutne o ničom som naozaj vidiet nechcel. Aby som len nehanil,soundtrack je celkom fajn, efekty su krásne, kraken vyzera bohovo a celkovo ten bombasticky feeling alá blockbuster z toho ide, ale nič viac. Čakal som ďalšie 300, dostal som ...no, proste niečo uplne,uplne ine a zdaleka nie tak dobre.

Jak vycvičit draka (2010)

Prave som sa vratil z kina a mam chut skakat od nadsenia.Boha aj ja chcem takeho draka!Nadherny vizual,hudba,krasny rozpravkovy pribeh (ok,predvidatelny, ale je to rozpravka predsa), bezchybne vyuzitie 3D (najviac pri tych uzasnych letoch,az mi cola zabiehala),uuuužasna atmosfera,velmi prijemny humor(ano, JA som sa od srdca smial v kine, to sa mi nestalo uz ani nepamatam).Musim si to pozriet este raz.Kazdopadne odporucam, v porovnani napriklad s Alicou suverenny vitaz a nelutujem ani cent.

Alenka v říši divů (2010)

Tim Burton + Walt Disney;ajajáj, nieco je zle. 3D film v kine, na ktorom po 15 minutach zaspavam (true story),nebyt Johnnyho Deppa a H.Bonham-Carter (ktory su btw uzasny) ani neviem ze film je od Tima. Pre mna strasne sklamanie, film s velmo-velmo velkym potencialom, spraseny v neskutočne roztahanu nudu s peknym vizualom.Nič viac.Je mi luto tych 6E. +pri dabingu mr.deppa som mal chut blvat do popcornu

Legie (2010)

Na film som sa na zaciatku celkom tesil kedze mam strasne rad krestanstvo (ako mytologiu anjeli,demoni,exorcism,etc./). Mno a film zrazu vysiel, a bol doslova zmetený na kazdom kroku, znechutený recenziami som sa dlho ,dlho premahal aby som ho zhliadol, no a moj verdikt je taky, ze je to zle, ale nie az tak zle, ako som cakal. Ano, film je trapny,smiesny,ma tupy scenar,napad nieje vyuzity ani z 5%,dialogy su totalne o hovne a to ze by tam bola nejaka hudba som si ani nevsimol, ale bavilo ma to, potetovaný anjeli su kúl a záporaci su spravený nádherne(či už ta babka alebo hned prvy posadnutý človek), proste priemerne Bčko so skvelym napadom, ktory však ostal takmer nevyužity.Každopadne, neverte tym strasne negativnym recenziam,až take strasne to nieje. +myslim si ze sudruh reziser by si mal radsej skusit nejaky cistokrvny horror ako dalsiu komixovku (priest)

Americká kletba (2005) odpad!

Absolutne ziadny naznak atmosfery, dementna pointa,kruto debilny scenar, nuda nuda nuda...Ruky preč.

Prokletý ostrov (2010)

Precízna réžia Scorseseho, DiCaprio ktorý hraje ako o život plus perfektne sekundujúci Ruffalo s Kingsleym. Mrazivá,podmanivá a neskutočne magnetizujúca atmosféra. Nevtieravá nádhera hudba a majstrovsky zvládnutý scenár. Nemám čo vytknúť....ALE k dokonalosti predsa len nieco chýbalo.

The Collector (2009)

Totalne strhujuci mix slasheru a exploitationu, nadherny gore, nervy drasajuca muzika a celkovo pecka. *obsahuje spendliky do uší,zasivanie úst, strihanie jazyka etc., tak asi neodporucujem kazdemu