• Krátkometrážní

Arka (2007)

Skvělá atmosféra, vytvořená hudbou a temnou animací, a příběh, jehož zakončení je tak překvapivé, až je téměř zbytečné. Ale i tak skvělý kraťas, po kterém se těžko věří, že stejný autor vytvořil i o kategorii horší Legacy.

Legacy (2008)

Je v tom vidět snaha o divákovo zamyšlení, ale potenciál kvalitní animace a takto vážného tématu je značně nevyužit.

Top Gear (1978) (pořad)

Ačkoliv se o auta nezajímám, Top Gear mě dokáže slušně pobavit.

Spider-Man 3 (2007)

Nepovedená parodie sama sebe.

Kruh (2002)

Gore Verbinski je machr. Z Pirátů z Karibiku dokázal i přes slabý scénář udělat zábavnou podívanou, a z Kruhu, který se sám o sobě také nemůže pochlubit nějakou extrémní promyšleností, vytvořil atmosférickou podívanou nečekaných rozměrů, která zastiňuje i japonský originál (a uznejte, o jakém remaku tohle můžete říct). Ale těžko by to zvládl bez dvou pomocníků - Naomi Watts, a Hanse Zimmera.

Nabít a zabít (2006)

Tento film se sice zoufale snaží stát něčím, na co nemá, ale úplný propadák to také není. Nebýt Tarantina a Ritchieho, je hodnocení mnohem vyšší.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Znatelně slabší než jednička, asi tak stejné jako dvojka. Mezi zápory kraluje nablblý a místy velmi nudný scénář, kterému zdatně sekunduje (imho) tragicky hrající dvojice Bloom & Knightley. Hlavním kladem je naopak Hans Zimmer, jehož hudba je jako vždy geniální, výprava, a dvojice Rush a Bill Nighy, jehož um je vidět i skrze kila slizu. Depp překvapivě nevýrazný. PS: Počkejte si na konec titulků.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pilot: Hutné, krvavé a atmosférické. Jen tak dál, z tohohle může být skvělý seriál.