Stmívání (2008) odpad!

Emo sračka pro vlhnoucí třináctky a emo gaye.

Far Cry (2008)

By mě zajímalo kolik kreténů tomu filmu dalo odpad čistě protože ho natočil Boll. Vůbec to není špatnej film.

Duchové Marsu (2001)

Vy olizovači bíbrovy prdele! To jste tak změkčilí že tomu dáváte odpad? hahaha zapněte si radši stmívání!

Resident Evil: Zatracení (2012)

Výbornej film. Kam se na to hrabe retardovaná filmová serie. Ten kdo tvrdí že tohle nemá se hrou mco společného asi hru moc nezná. Plagas vám nic neříká??

Angel (1999) (seriál)

100% a vztyčený prostředníček všem kdo tenhle skvělý spin-of negativně hodnotili. Holt to nejsou upíří deníky no....

Klub sráčů (2000)

Kultovní parodie od režiséra Červenýho trpaslíka na všechny ty prcičky a podobný kraviny. Stádo tupých ovcí dává odpad a nechápe že to je něco trochu jinýho než všechny ty teen komedie....

Občanský průkaz (2010)

Skvělej film, u kterýho jsem se ani chvíli nenudil. Pelíšky mají důstojného nástupce. Do hajzlu s komunismem! Dobře že se to zlo pořád připomíná, snad už se ty časy nevrátí.

Kameňák (2003)

Dobrej film u kterého jsem se bavil já a každej kterej na to se mnou koukal... Nechápu ty rádoby "inteligenty" odpadkáře.

Zoolander (2001)

Výborná parodie na všechny ty šamponky a metrosexuály. Smál jsem se od začátku do konce. Kondomence.))))