• Krátkometrážní

Hodiny (2002)

Herecký koncert, kterému podle mého názoru vévodí Julianne Moore, která bohužel neproměnila ani čtvrtou nominaci. Nicole taky výborná a Oscara si určitě zasloužila. Šokující konec mě asi jako většinu nenechal klidným.

Hokej den poté (2011) (pořad)

Pro mě jako milovníka hokeje zcela zbytečný pořad. Nepřinášející nic nového, pořád stejné otázky a velmi nudné odpovědi.

Holka od koní (2020)

Tomuhle snímku jistě rád přilepším, protože pro podobné filmy mám prostě slabost. Alison Brie to zahrála perfektně naivně a byla radost jí sledovat. O ději se tady nemá cenu příliš moc zmiňovat, někomu sedne a někomu ne. K žánru drama bych určitě přihodil mysteriózní a sci-fi. Po rozporuplných Wounds další film, kde si u mě Netflix udělal plus.

Holy Motors (2012)

Zážitek z tohoto filmu se nedá moc popsat slovy. Je to takový zvláštní a příjemný pocit, kde si užíváte každou vteřinu filmu. Obrovskou pochvalu zaslouží nejenom Denis Lavant ale hlavně všichni vedlejší herci, kteří působili nesmírně sympaticky. Hudební doprovod je také jedna báseň. K závěru to už trošku skřípe ale celkový dojem je výborný.

Hon (2012)

Popravdě řečeno mě to dost zklamalo ale i tak budu hodnotit nadprůměrně kvůli hereckým výkonům, zracování a tím, že film nutí dlouho přemýšlet i po skončení. Celkový problém vidím ale ve scénáři, kde jsem čekal, že se bude o hodně víc tlačit na pilu a na jeho celkové průhlednosti a absurdnosti některých scén. Z tohoto se dalo dostat mnohem víc, hlavně po emoční stránce. Slabší 4*.

Hostel (2005)

Hostel mezi nejhoršími filmy? Ani náhodou. Musím se smát, když vidím že tenhle film má skoro 13000 hodnocení tak potom se tomu ani nedivím.

Hostel II (2007)

Určitě lepší než jednička. Sice trochu buranský ale já se bavil celou dobu. Dvě sympatické hlavní hrdinky a výborné charaktery dvou amerických mučitelů. Dialogy zábavné a pohled na celou organizaci je zajímavý. Do toho česko-slovenská folklorní hudba. Eli Roth to natočil po svém a největší škoda je, že prodal práva na třetí díl.

Hostel III (2011)

Kouzlo prvních dvou Hostelů Eliho Rotha úplně zmizelo. Tohle nemělo s Hostelem nic společného.

Hrůza v lese (2011) odpad!

Po dlouhé době jsem se chtěl podívat na nějaký vyloženě špatný film, aspoň podle zdejších ohlasů. A troufnu si říct, že to bylo víc než špatný..... Amatérská hovadina která trvá 76 minut a prvních 40 minut se nic nestane.

Hrůzná minulost (2012)

Dost slabá duchařina s hodně zmateným začátkem i příběhem. Divné chování všech postav mě dost vadilo. Plusem jsou tak dvě excelentní lekačky a sympatická hlavní hrdinka.