Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 7 bodů
Spi-dey
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
Horor
film
seriál
pořad
hudební…
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Spider-Man: Bez domova
(2021)
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
Big Lebowski
(1998)
Walk the Line
(2005)
Muži, kteří nenávidí ženy
(2011)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Rocky Balboa
(2006)
Temný rytíř
(2008)
Gran Torino
(2008)
Hannibal
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(12)
Davies182
Earl_23
Hoyt
AlThorKremser
ben666
Michalek
Yapiyapo
klata
Redfox2112
JaroP
Icelader
hellgirlboy
Časové pásmo bylo změněno