Rapl (2016) (seriál)

Nebavilo mě to bohužel..podle mě se ten seriál bere moc vážně. Postavy jsou mi nesympatické a je to takové nepřirozeně ponuré. Vůbec nechápu to nadšené hodnocení tady. To už radši ta civilnější a řekněme amatérštější kriminálka Anděl na kterou koukám u žehlení.

Srdečně vás vítáme (2017) odpad!

Bože co to jako má být?! Žánr spíše sci-fi než komedie, jednání postav odporuje zdravému rozumu. Vtipné to teda vůbec není spíše trapné a velmi průhledně propagandistické. Jo ale pozor, jedenvtip tam přece jen je..Romové začnou pilně pracovat!! A vymletí pokrytečtí frantíci beztak tenhle film hodnotí pozitivně i když v reálu bojují s romskými zlodějskými gangy a bezdomovci a žebráky (nejen) tohoto etnika válejícím se všude v pařížském metru.

Notre paradis (2011)

Bože nějak jsem přehlédla, že Vasil i Angelo jsou obě mužská jména takže jsem měla trochu šok. Je to dost explicitní ale v takovém tom nonšalantním francouzském stylu a la vůbec nic se neděje. Téma ani prostředí mě teda vůbec nezaujalo a nudila jsem se. V podstatě všechny postavy jsou takové ztracené existence a nemají valný morální kredit. Nebyli mi ničím sympatičtí. Je tam nějaká snaha o romantiku ale na heterosexuální jedince to asi moc fungovat nebude. Teda alespoň na mě rozhodně nefungovalo.

Paulina (2015)

Toto že má být thiller?! No pro mě teda ne...napínavé to vůbec není, žádná akce, unylé tempo, přehnaně altruistická hlavní hrdinka mi byla velmi nesympatická a její jednání naprosto nepochopitelné, takže jediné co mě na filmu zaujalo bylo prostředí Latinské Ameriky a celkem příjemné civilní herectví. Viděno ve Francii.

Janův syn (2016)

Viděno v Paříži. Film tu má celkem dobré kritiky ale mě teda nudil. Na jedno shlédnutí se to dá ale jinak docela pomalé tempo,nevěrohodná pychologie postav a závěrečné vyustění jsem celkem brzy odhladla. Ve svýcz třiatřiceti, Mathieu neví, kdo je jeho otec. Jednoho rána mu neznámý volající oznámí, že to byl Kanaďan a že se nedávno ztratil při rybolovu na jezeře a byl prohlášen za mrtvého. Kromě toho se Mathieu také dozví, že má dva bratry, kteří o jeho existenci nemají ani tušení. Rozhodne se vydat na pohřeb, aby se se s nimi mohl setkat. V Montrealu, jej čekají mnohá překvapení .

Dítě číslo 44 (2015)

temné, ponuré, zajímavé téma ale osobně se mě to příliš nedotklo...tak nějak příliš chladné a i to napětí dost pokulhává

Slídil (2014)

temné, originální, napínavé, úžasně zahrané, naprosto amorální a asociální! Jsem hrozná, že tomu dávám 5 hvězd ale nemůžu si pomoct!

A Sister's Revenge (2013) (TV film)

Televizní film s docela dobrou blonďatou mrchou v hlavní roli. Film je ke shlédnutí v originálním znění na youtube. Příběh není nijak originální a herecké výkony nijak zvlášť přesvědčivé ale koukat se na to docela dá.