Miliardářka, komorník a milenec (2023) (seriál)

Příběh je zajímavý ale ke zpracování mám tedy výhrady..zbytečně se to natahuje, scény se opakují, děj postupuje pomalu, spoustu vycpávacích výpovědí a zbytečných záběrů na nějaké vadnoucí kytky a nakonec jsme se dozvěděli, že Francie je zkorumpovaná až na půdu a spravedlnosti se tam nedovoláte, což jsme už stejně dávno věděli:)

World's Toughest Race: Eco-Challenge Fiji (2020) (pořad)

Fiji je krasne a zavod jde na dren ale podle me je to rezijne naprosto nezvladnute. Nevim kolikrat jsem slysela opakovat nejake sladkobolne blaboly o alzhemrovi jednoho souteziciho a nedoslychavosti valecne veteranky z jineho tymu...furt dokola ty same kecy a ty same tymy..maji tam x narodnosti ale jedine co ukazovali byli amici a new zelandani...opravdu me to stvalo ...mel by tam byt z kazde zeme jeden tym a tech tymu max 20 aby se na to dalo koukat ...na zacatku predstavit vsechny tymy a prubezne ukazovat tabulky s vysledky..jinak je to total chaos a nuda a nejde ani zadnemu tymu fandit ...velmi promarneny potencial

Deníček moderního fotra (2021)

No má to všechno co typický moderní český film má: klišoidní charaktery, křečovité herectví, otravnou hudbu a přízemní rádoby vtipný děj...a jako bonus otravné uřvané mimino...

Rodinná firma: Žhavé reality (2021) (pořad)

Moc me to bavi...jsou to nemovitosti do kterych bych se bez toho poradu nikdy nepodivala..uplne jiny svet hornich 10 tisic Funguje to i jako reality show ze zivota uspesne parizske rodiny realitnich agentu a casto se u toho i zasmeju. Navic jsou tam moc hezci chlapi:)

Matky (2021) odpad!

Je to strašné..nevtipné, křečovité , plné klišé a naprosto debilních postav... nejlepší z celého filmu byla mini písnička: "Jedno dítě a dost jedno stačí pro radost Lidí je na světě přemíra zbytek zvířat vymírá Jestli chceš zničit klima udělej si dalšího prcka Amagedon je príma jeste lepší je šprcka":)

Still Game (2002) (seriál)

Můj oblíbený seriál. Má skvěle napsané postavy, které vám přirostou k srdci. Zápletky jsou velmi dobře promyšlené. I když se tam na v jádru nic moc neděje tak scénáristé z toho "nic" dokázali vydolovat spoustu humorných situací. Často se podivuju kam na ty nápady chodí a opravdu se u toho skvěle bavím.

Patrick Melrose (2018) (seriál)

Co to je za pošahaný seriál? A kdo tomu dělal casting když si nevšiml tak zásadní věcí jakože malý Patrick a dospělý Patrick si vůbec nejsou podobní .. pořád se tam akorát fetuje a chlastá a řeší nejake traumata a občas do toho nějaká zajímavá filozofická hláška...dvě hvězdičky dávám za svého oblíbeného Cumberbatche a jeho jako vždy úžasný výkon ale do téhle ukecané sebelitostné nudy je ho škoda

Makléři z Hollywoodu (2019) (pořad)

Knoxvile to popsal úplně přesně.Je to tak pro ženy k žehlení. Účinkující jsou neskutečné pipky a domy sice krásné ale hrajou v tom druhou roli

Vládce Paříže (2018)

Za vlády Napoleona, François Vidocq, jediný muž, který unikl z nejpřísnějších věznic v zemi, je legendou pařížského podsvětí. Po posledním velkolepém útěku považovaný za mrtvého se bývalý odsouzený snaží zapomenout v masce prostého obchodníka. Jeho minulost ho však pronásleduje ​​a poté, co je obviněn z vraždy, které se nedopustil, nabídne policejnímu prefektovi dohodu: připojí se k policii, aby bojoval s podsvětím výměnou za svou svobodu. Navzdory výjimečným výsledkům musí čelit nepřátelství policejních důstojníků i zuřivosti ničemů, které se snaží dostat za mříže.