Život v časech "Panství Downton" (2014) (TV film)

Skvělá možnost nahlédnout, jak se tvořil návrat do minulosti - úžasného seriálu s brilantním arbiter elegantiae - jakým byl Alastair Bruce!

Pět nábojnic (1960)

Působivý film o ryzím člověčenství sebeobětování - během bojů občanské války. ... Souhlasím s kolegou ČeskýTulák - film byl promítán v ČST !!

Maroko z výšky (2017) (TV film)

Dokumentární filmy francouzských tvůrců, jsou vždy zárukou nevšedních zážitků. Díky za ně : ))

Air Force One: Poslední let (2012) odpad!

..... a stačilo tak málo - místo: Akční / Thriller / Dobrodružný - raději napsat stupidní parodie na katastrofické filmy :)

Mladý papež (2016) (seriál)

....a teď jen VĚŘIT, že se pokračování bude - li ovšem dovoleno, dočkáme " )

Co jsme komu udělali? (2014)

Je příjemné vrátit se do časů "starých dobrých francouzských komedií" !! A uniknout alespoň na 97 minut před "lavinou" mnohdy přiblblých amerických BÉČEK : ))

Julius Caesar (2002) (TV film)

Do Evropy se kukuřice dostala v průběhu 16. a 17. století. Před nedávnem vzbudila určitý zájem teorie, že se kukuřice neznámou cestou dostala do Indie pravděpodobně již v 11. až 12. století. Ale rozhodně nebyla součástí jídelníčku legií Julia Caesara při dobývání Galie !!!! Že by chybný překlad při dabingu ???? :- )

Tisíc chutí ulice (2014) (seriál)

Pohodář, labužník a skvělý kuchař i průvodce. Doporučuji nesledovat seriál nalačno, ale mít po ruce nějaká malá soustíčka ! : ))))))))

Příchozí (2016)

Remake.......... Epoch: Evolution (Torus) 2003 ....20% ??